Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most pozitív vagy nem?

Most pozitív vagy nem?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy tesztet és lett rajta 2 csík! A felső erős míg az alsó épphogy látható de ott van. Aztán vissza mentem a gyógyszertárba vettem egy másikat ami másik fajta és azon csak egy csík van. A gyógyszertárban azt mondták ha már halvány csík van az attól pozitív de még alacsony lehet a hormon szintem és napról napra erősebb lesz. az elsőt délben csináltam a másikat pedig most. most mégis mi lehet?
2019. ápr. 25. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Képek?
2019. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kép?

Amúgy meg csinálj 2-3 nap múlva újat, akkor egyértelműbb lesz.

Vagy az elsőnél beképzelted.

2019. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfajta teszt.... Délutáni vizelet.. Ezek a problémák.. Lehet hogy az egyik érzékenyebb teszt volt, a másik kevésbé plusz délutáni pisi kevésbé koncentrált (értem hogy az első is délben készült de akkor is!)

Azzal tesztelj 2 nap múlva reggeli vizeletből amivel a pozitívat produkáltad!

Hajra

2019. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képet holnap tudok fel tenni. Fel hívtam a teszt gyártót szerintük negatív mert április 9- én kellett volna meg jönnie és hogy azóta már erős csíknak kellene látszania
2019. ápr. 25. 20:51
 5/6 anonim válasza:
Ha ápr. 9ota nem jött meg, akkor irány a női orvos
2019. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhívtad a gyártót? Na ne már :D
2019. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!