Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklusom 9. napján a doki nem...

Ciklusom 9. napján a doki nem látott csak 5mm-es nyh-át és tipikus policisztás petefészket.16. ciklusnapon pozitív lett a t. tesztem. Méhen kívűl lehet?

Figyelt kérdés

Mindkét petefészkemben látott 2 tüszőt plusz sok sok kicsit. Nem értem.

Nem találom a magyarázatot és most oda jutottam hogy talán méhen kívűl van?


Ha a 9.napon még nem szakadt ki a tüsző akkor hogy estem teherbe?

Menstruációm egyébként 2 napig tartott de az rendes erős volt. Utána még 2 napig barnáztam.


Azthittem eddig mindent értek a teherbeeséssel kapcsolatban de ezt most nem.


Azért tesztem amúgy mert a párom aztmondta létezhetetlen,hogy nem vagyok terhes mert a kislányunkkal ugyanilyen sírós hisztigép voltam mint most. Ami amúgy nekem is fura volt a ciklusom közepén. Csináltam predictort,facelle tesztet,digitálist is. Mind pozitív. DE!! Mivan ha méhen kívűl van? Akkor is erős pozitív lenne a teszt?


2019. ápr. 26. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A pozi teszttel menj vissza az orvoshoz. Ámbár 7 nap alatt sokminden történhetett, ha csak arra gondolok, hogy 7-10. dpo-n van beágyazódás (tehát addig semmit nem lát az orvos) és 10-12. dpo-n meg már lehet pozitív a teszt...

Nekem 5 hetesen már sejthető szívhang is volt, előtte 10 nappal meg még kórházban feküdtem, mert nem tudták eldönteni, hogy méhen belül vagy kívül van.


Szóval menj vissza, hogy aggódsz, ez van.


És ugye ebből is látszik, levonhatják az olvasók a tanulságot: teherbe esni bármikor lehet, ciklustól függetlenül!

2019. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ugy tudom ciszta is okozhat magas hőt! Szerintem is menj vissza dokihoz! Drukkolok h baba legyen :)
2019. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 16. napon pozitívat teszteltél, akkor ovulációtól eltelt kb. két hét, de nagyon minimum is 10 nap. Tehát legkésőbb 6. napon kellett, hogy ovulációd legyen. Ha így történt, akkor 9. napon nem érő petesejtet látott, hanem pl. sárgatestet (a a petefészekben amúgy is vannak apróbb tüszők általában). Az 5 mm-es nyálkahártya érdekes, luteális szakaszban kevésnek tűnik, de nem tudom, milyen ultrahangos a dokid:D

Bocs, de láttam én már elég érdekes UH leleteket...

Az utolsó vérzésed normális volt?

2019. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi a párommal csak az előző ciklusom 24.napján vtunk együtt. 28 napos ciklus volt. Hu nagyon fura ez
2019. ápr. 26. 20:36
 5/5 Fiatallányka ***** válasza:

Huh érdekes felállás, én sem értem hogy alakult ez így, de lehet csak a doki nézett el valamit.

Abban viszont sajnos meg tudlak erősíteni hogy méhen kívüli terhesség esetén is egész hamar szép pozitív tesztet lehet produkálni.

Menj el a dokihoz, remélem minden rendben lesz! ☺️

2019. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!