Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha csak ennyire érzem a...

Elég ha csak ennyire érzem a babát?

Figyelt kérdés
33hetes vagyok,elvileg nagyobb a baba a koránál,28 hetes mérés szerint, eddig ha rúgott vagy kinyomta magát konkrétan kellemetlen volt annyira éreztem,most viszont már nagyobb erősebb gondolom kevesebb a helye is,látni látom mozog nagyon is de enyhén érzem csak.A has körfogata azóta amúgy látványosan nem nőtt hogy esetleg több lenne a magzatvíz ami tompítaná.Nem értem miért érzem most gyengébben.Van hogy egy két mozgást csak látok a hasamon de nem is érzem vagy csak enyhe csikizést.Szerintetek?

#terhesség #magzatmozgás #33hetes magzat
2019. ápr. 26. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is enyhén éreztem a babát, ez csaupán attól függ merre és hogyan fekszik, lehet elfordult valamerre. Én pl a lábát csak az utolsó két hétben éreztem, előtte soha semmi mást a fenekén kívül amit a gyomrom felé kinyomott rendszeresen. Ne aggódj ilyen dolgon, örülj neki, hogy nem okoz a mozgása fájdalmat, mert sok embernek bizony a szeme is kigúvad mikor a gyerek megmoccan :D
2019. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok 34 hetes uh-on kicsit több a magzatvíz azért érezhetem enyhének mint eddig.
2019. máj. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!