Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progesteron exeltis okozott...

Progesteron exeltis okozott másnál is szèdülèst?

Figyelt kérdés

2 szemet írt fel az orvos egyet reggel,egyet este.

Az estivel nincs gond, mert elalszom,de a reggelinèl,ahogy beveszem kb fél óra múlva kiüt a gyógyszer. Jön a szèdülès, iszonyatos álmosság és olyan furán érzem magam. Nehéz leírni, aztán eltelik úgy fél óra és kezd megszűnni,majd fokozatosan elmúlik. Hétfőn mindenképp megemlítem az orvosnak,de azért kíváncsi lennék más tapasztalatára.


2019. máj. 4. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Szájon át szedültem tőle. Szedd hüvelyen keresztül, és nem fogsz szedülni.
2019. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hüvelyen keresztül kellett szednem,de nekem csak egyet.

Bár a reggeli bevételt szerintem ez sem orvosolná, mert nem fog tudni felszívódni, mert ki fog folyni... Ha csak reggel nem tudsz ébredés után kb két órát feküdni

2019. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így szedtem és igen
2019. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtatott,hogy nem valami gond van velem,hanem másra is így hatott a gyógyszer.
2019. máj. 4. 16:24
 6/6 anonim válasza:
Én orvosi javaslatra hüvelyen keresztül használom 3 hónapja. Egyszer vettem be szájon átamikor nem volt lehetőségem a másikra. Utána nagyon szédültem, egyébként sose.
2020. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!