Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mensi előtt szokott...

Akinek mensi előtt szokott fájni a cicije ugyanúgy fájt a nemvárt előtt mikor terhes lett is?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan úgy. Egy idő után még jobban. A hason alvást már akkor kitöröltem az életemből
2019. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy, aztán jobban nekem is
2019. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Mensi előtt a fájdalmam a sinus gorbehez hasonlított. Fokozatosan nő van egy csúcs és utána csökken.

Amikor terhes voltam nem volt meg ez a hullámzás, hanem kicsit, de folyamatosan fájt.

2019. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt mindig érzékenyebb volt, terhessen sokkal jobban fájt és duzzadt. Nekem görcsölni se szokott amíg megvolt, most meg úgy fájt mint még soha. Most 9 hetesek vagyunk.
2019. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez volt az első furcsaság amit észrevettem magamon. Mensi előtt mindig fáj aztán mikor mejgön előtte egy nappal vagy aznap el is múlik a fájdalom, ahhoz képest egyre jobban fájt és már sírni tudtam volna a fájdalomtól. Most már nem fájnak annyira inkább elviselhető

20 hkm

2019. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám fájdalomnak, inkabb érzékeny volt. Onnan gyanítottam, hogy talán sikerült, hogy intenzívebb volt ez az érzékenység mint mensi előtt szokott. Ahogy előttem is írta valaki, mensi előtt elszokott múlni, na hát igen, kb egy fél napra elmúlt, mar el is szomorodtam, aztán egyik pillanatról a másikra sokkal intenzívebben visszajött ez az érzékenység.
2019. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khniki ***** válasza:

Nekem ugyanúgy fájt, de csak néhány hétig. 6 hetesen vettem új melltartót (75B helyett 80C-t), azóta nem nőtt tovább a méretem, ill. az érzékenység pár hét után teljesen eltűnt.

21 hkm

2019. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Nekem is nőtt egy méretet az első trimeszter végére. És alig kapok rá melltartót 😂 D-ből E. Azóta nekem se nőtt tovább

2019. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!