Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan rosszul érzem magam...

Olyan rosszul érzem magam amiatt mert éjszaka nem tud tölem aludni a férjem mert én egész éjszaka hányok ö meg nem akar olyankor aludni. Mikor fog elmúlni a hányás? 10 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Férjem meg dolgozik hétköznap mindennap 7-töl. Es alig alszik pár órát
2019. máj. 5. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 16 hetesen múlt el. Az én férjem is megküzdötte kicsit ezt az időszakot, de igazából ha megszületik a baba, akkor nehezebb lesz, szóval ő sem bánta a kiképzést :)
2019. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
3 hónapig hánytam az első gyerekemmel. Utána már nem volt gond. Amikor megszületett, akkor sem lett nehezebb,csak az első 1-2 hónap. Utána már átaludtuk az éjszakát,mert leszoktattam az éjszakai kelésekről.
2019. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Attól ne már legyen bűntudatod, hogy hánynod kell. A férjed meg nagyfiú, el tudja dönteni, hogy melletted akar állni vagy aludni. Reménykedj benne, hogy a 12. hét után jobb lesz, és addig meg szedj sok B6 vitamint, ha meg nem használ, mostanában már írnak fel hányingerre gyógyszert is (pl. Daedalon kúp, pedig régen nem volt ajánlott), kérdezz rá a nődokidnál.
2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
3, marhára nem nagyfiúság kérdése, hogy baromi kialvatlanul megy reggel dolgozni egy buszsofőr vagy egy altatóorvos...
2019. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ő írta, hogy nem akar aludni.
2019. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak a kezdet, aztán ha nyertek egy hasfajós babát akkor lehet, hogy ha akarna se fog tudni aludni...
2019. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, istenem. Te nem tehetsz arról, hogy rókázol, ő meg elég nagyfiú ahhoz, hogy eldöntse, alszik-e a rókázó felesége mellett vagy sem.

Ha fáradt lesz, majd szól, hogy most alszik, és ha komolyabb bajod van, keltsd fel. Ennyi!

2019. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20. hétnél járok, de még mindig naponta többszőr hányok :P Kitartást
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
18. héten múlt el a hányás. Nekem annyiban jobb volt, hogy én csak nappal hánytam, este ha sikerült elaludnom akkor már nem. Kitartást!
2019. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

16 hetesen múlt el. Az én férjem sem tudott aludni, ő sebész,muszáj volt pihennie, így egy időre a vendégszobába költöztem, ő maradt a hálóba, nem akartam hogy miattam legyen hulla fáradt másnap,ha operálni kell.

Kitartást neked, tudom milyen rossz...

2019. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!