Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton teszteltem pozitivat...

Szombaton teszteltem pozitivat. Előtte volt 2 vetélésem. Most akkor veszélyeztett terhesnek számitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szombaton teszteltem pozitivat. 5 hónap telt el az utolsó vetélésem óta, annak a vetélésnek az volt az oka, hogy a kicsi nem fejlödőtt tovább. Olvasgatam, hogy ezt a kezelő orvos dönti el, hogy veszélyeztett a terhesség vagy sem,de mégis teszek egy próbát, hátha valaki járt már hasonló cipőben és tud valami okosat mondani ezzel kapcsolatban. Annyit még jó tudni, hogy Angliában élünk a férjemmel és itt is máshogy gondolkoznak az orvosok mint otthon. pl. a vetélés után ők azt mondták, hogy elég 1 menzeszt várni és utána lehet is próbálkozni, otthon pedig az orvosok általában fél évet mondanak. köszönöm aki esetleg tudna segiteni nekem ebben a kérdésben :)
2019. máj. 5. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy veszélyeztetett vagy-e a megelőző vetélések miatt, attó függ, hogy mennyi idős volt a terhesség, mi volt a konkrét oka, illetve van-e ismert anyai kockázat (korod, hormonprobléma, öröklött betegség, magas vérnyomás stb.)

Önmagában 2 korai (12hét előtti) vetélés, diagnózis nélkül nem számít veszélyeztetett terhességnek.

2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsánat. mindkét terhesség pontosan a 8. héten szakadt meg. anyai ágról nincs tudomásom semmi féle betegségről.
2019. máj. 5. 21:16
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha veszélyeztetettnek számítasz, ha nem, én a helyedben 2 vetélés után végigfeküdném az első három hónapot.
2019. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3as,és azzal mit ér, ha genetikai gond miatt vetélt??? Akkor is elvetélt, ha fején állva tölti az első 12 hetet.
2019. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én is pont ez miatt őrlödök. nem tudom, hogy mit csináljak mert azt mondják sokan, hogy amelyik baba meg akar maradni úgyis megmarad. és az utolsó vetélés is azért következett be mert nem fejlődőtt tovább a baba amit senki nem tudott volna megváltoztatni ha a fejem tetejére állok sem.
2019. máj. 5. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

#5-ösnek:

Honnan veszed, hogy genetikai gond miatt vetél el?

2019. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2 vetelesem volt eddig es nem szamitottam soha veszelyeztetett terhesnek.


Egyik vetelest mutettel kellet befejezni, ekkor a doki 3 honapot javasolt varnunk, a masik kitisztult magatol, nem kellett varnunk semmit, max egy menstruaciot, h tudjuk honnan szamoljuk a terhessegi kort, nem vartuk meg, terhes lettem, kutya se nezett ram csunyan... ;)

2019. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nekem is mindkét terhesség spontán ki ürült. nem volt szükség műtétre.
2019. máj. 5. 22:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem, de akkor csak 2 mm petezsák volt ami aztán fel is szívódott magától. A mostani terhességem 5. hetében volt barnázásom és emiatt lettem veszélyeztetett terhes nem az előző vetélés miatt.
2019. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3as én csak feltételesen írtam, hogy ha genetikai a gondja a kérdezőnek... ,te honnan veszed, hogy a fekvés megelőzi a vetélést?
2019. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!