Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit sírtatok a várandós...

Ti mennyit sírtatok a várandósság alatt?

Figyelt kérdés

Én csak örömömben sírok, ha pl olvasok egy babás idézetet vagy hallok egy szép dalt és a kisfiamra gondolok. Annyira szeretem már most pedig még nem is láttam hiszen pocaklakó 😍😍


Ti mennyit sírtatok? Örömötökben vagy bánatotokban?

Mennyit lehet "normálisan" sírni?

Tudom ez a hormonok miatt van, de nem tudom irányítani 😃 Ez az első várandósságom 😍


2019. máj. 9. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én örömömben nem sírtam, csak nagyon aggódtam és akkor sírtam. Volt rá esély, hogy beteg lesz a baba. Hála Istennek nem lett az!!! De a 36. hétig nem nyugodhattunk meg.

Amikor nem bírtam tovább és sírtam, akkor mindig jó erősen megrugott és akkor tudtam, hogy nem lesz semmi baj.😊

2019. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel akkor sírtam picit mikor az orvos magzati szívuh-ra küldött mert valamit nem talált teljesen rendben (semmi gond nem volt, csodálkoztak hogy mi a bánatos fenéért küldtek...), a másodikkal aznap reggel sírtam csak mikor készülődtem a kórházba indításra (életemben nem rettegtem annyira)
2019. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan sírok :D Sokszor csak úgy ok nélkül...

Sokszor meg csak simizem a hasam, érzem a kis lábacskáit, ahogy rugdos... Szóval legtöbbször meghatottságtól sírok meg, hogy mennyire szeretem már most

30 hkm

2019. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyit lehet..



Én csak 1 hetet voltam sírós.. A munkahelyemről, amikor jöttem el a végén..szerettem nagyon ott dolgozni.


Bezzeg a szülés után..

Volt , hogy ültem és sírtam ( örömömben)

Kb 1-2 hétig mindennapos volt


Aztán hasfájós volt, akkor amiatt hogy xar anya vagyok, mert nem tudok segíteni..


Azóta is érzékenyebb vagyok.. De már nem vészes


10 hós a lányom

2019. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat, sajnos apukám már halálos beteg volt, az exem meg már adta jelét hogy elfog hagyni minket a baba születése után, úgyhogy sokat.
2019. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat.

Mivel ezelőtt volt egy missed ab-om 10 hetesen, ezért először akkor, amikor ennek a babának meghallhattam a szívhangját. Amit a másikkal nem éltem meg.

Legutoljára pedig most az nst vizsgálat előtt, amikor ugyanabba az épületbe kellett mennem ahol annak idején a rossz hírt kaptam.

És eközött a kettő között még kb. milliószor. Sajnos inkább idegességemben, mint örömömben, de talán azért arra is volt példa :)

2019. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sírtam először mikor megmutatta a doki a szívhangot :) Azután is sokat sírtam szinte minden filmen 😀

Amikor készültem reggel a kórházba befeküdni, majd a kórházba végig sírtam mint egy sz.ros kölyök 😂

Amikor felébresztettek császár után és megmutatták a kislanyom 😊 (bár szerintem inkább a fájdalomtól😂)

Aztán a kórházban a drének miatt nem lehetett velem a kislányom, akkor azért sírtam.

Majd azóta is sokszor kicsordulnak a könnyeim mikor valami újat mutat, hogy mennyire csodálatos és mennyire szalad az idő :( 😊

2019. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden apróságon elsírtam magam. Aztan örömömben,amikor először hosszan a szemembe nézett a fiam😍

Persze azóta is sokkal érzékenyebb vagyok. Örömömben sokat sírok,mert csodás érzes Anyának lenni😊

Viszont amióta megszületett,sokkal érzékenyebb vagyok pl.a gyerekekről szóló hírekre.

2019. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hal istennek semennyit...

Alapvetoen is ritkan sirok terhessegeim alatt is igy volt.

2019. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget.

Pl a Paff a bűvös sárkányt rendszeresen végigzokogtam, mert milyen ár, hogy egy kisfiú nem él örökké?!

hasonlóan álltam az Élet szép c zenéhez is.

Vagy akkor volt a chilei bányász-szerencsétlenség. Élőben néztem végig a kimentésüket és közben taknyom-nyálam egybefolyt a bömböléstől.


Szerintem tök normális ilyenkor nem normális mennyiségben sírni, vihogni, bömbölni, röhögéstől fetrengeni, mindezen végigmenni akár 5 percen belül is ;)

2019. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!