Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkeznek és...

Mikortól jelentkeznek és mennyire jellegzetesek a méhen kívüli terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

5 hetes + 4 napos terhes vagyok, még nagyon pici. Első terhességem, így nem tudom, hogy milyen tünetekkel jár a normális, problémamentes terhesség. Orvoshoz holnap fogok menni, egyelőre még csak egy (kettő) pozitív tesztem van. Vérzésem nem volt, több a hüvelyváladékom, ami törléskor áttetsző, de a betéten egy idő után sárga szinű. Nem büdös.

Alhasi görcseim, enyhe szurkálás van, az elmúlt napokhoz képest kevesebb, de még van. Ezekre magnéziumot szedtem.

Normálisak az enyhe, menstruáció-szerű görcsök? Volt, hogy középen görcsölt/zsibbadt a méhem, néha csak az egyik, majd a másik oldalon húzódik. Most meg csak a bal oldalon szúrkál, de egyik sem kibírhatatlan fájdalom.

Ha méhen kívüli terhesség lenne, akkor annak mikor és milyen tünetei lennének?

Köszönöm szépen a válaszokat! :)



2019. máj. 11. 08:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, ha minden igaz, 19 hónap. Nem bánom, nem terveztünk nagy korkülönbséget. Biztos nehéz lesz az eleje, de inkább ezt vállalom be, én nem szerettem volna visszamenni úgy dolgozni, hogy hamar jöhetek is újra el szülésire. Így egyszerre "letudjuk". :)

2021. aug. 24. 11:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések vagytok párodal,hogy mised ab után egészséges babátok lett,hamar teherbe estél
2021. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére rendben lett végül, pedig aggódtunk, hogy megismétlődik majd.
2021. aug. 24. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!