Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen utaznék...

26 hetes terhesen utaznék Ciprusra repülővel. Szerintetek bevállalható?

Figyelt kérdés
5 napra mennénk, eddig problémamentes a terhesség. Utaztatok ennyi idősen külföldre? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2019. máj. 11. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Es ha valami baj van?
2019. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az orvosoddal beszéld meg!

Az én dokim azon az állásponton van, mint a # 9 válaszadó. Európai országba bármikor "elengedett" terhesen is, mondván, ott is van orvosi ellátás. Nekem volt olyan is, hogy gond lett... Hát mit mondjak... messze jobb orvosi ellátásban volt részem, mint itthon lett volna, pedig nem Európa legfejlettebb országában voltam... Köss utasbiztosítást! Én amúgy magán nőgyógyásznál voltam külföldön, egyáltalán nem volt drága még így sem. A nyelvtudást illetően pedig... aggódtam, de kiderült, hogy a doki sem beszélt jobban angolul, mint én. ;) Megértettük egymást.

2019. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Egy atlag ellettartam cirka 800 honapjabol pont azon a 9en kell rizikozni? Tenyleg nincs alkalmasabb ido repulni, foleg 26hetesen?...
2019. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem mennék arra alapozva hogy ha baj lesz max ellátnak Cipruson. Ja ellátnak de baromira nem lesz mindegy akkor abban a helyzetben hogy itthon vagy-e vagy egy vadidegen országban, akár heteket (rosdz esetben hónapokat). Apuka akkor szabit vesz ki és hotelt fizet kint hetekig? Ebbe is bele kell gondolni. Persze ugy kell hozzáallni hogy mi baj lehet, de sosem lehet tudni. Nekem is egyik napról a másikra kellett korházba feküdnöm koraszülés veszélye miatt. Amikor megkérdeztem a dokimat hogy mehetek-e nyaralni (belföldre készültünk csak), azt mondta igen de érdeklődjek előre és nézzek utána hogy baj esetén milyen a legközelebbi kórház, van-e PIC, stb.
2019. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Te jó isten most komolyan miért kell allandoan ilyen negatívnak lenni ? 26 hetes problémamentes terhessége van semmi az égvilágon nem történik vele ! Ne így allj neki ahogy ez a sok savanyú ember hogy biztos történik valami ! Legy pozitív ! Semmi gond nem lesz , főleg hogy nektek sincs semmi gondotok
2019. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26 hetesen utazunk mi is, igaz autóval, de az is 600 km., előtte nőgyógyásszal konzultáció, ha elenged megyünk, biztosítás legyen!
2019. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves #16! Hol kötsz biztosítást?
2019. máj. 13. 02:27
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
15, olvasgass már egy kicsit az előző válaszokban mielőtt nyugodt lelkiismerett és jövőbelátó képességgel utazni küldesz valakit! Nemaz a fontos, hogy negativ vagy pozitív az ember. Lehetsz te a világ legvagányabb, legpozitívabb embere, semmit nem jelent mert a sorsot kvára nem érdekli hogy te pozitív vagy-e. Én full pozitívan mentem el a pusztán csak Velencei tóig, problémamentes terhességgel, hazafelé a János kh felé kellett venni az irányt és onnan haza sem mentem már aznap. Nem szamít ki milyen pozitívan áll hozzá a terhesseghez (vagy bármihez a világon), nem attól függ mi törtenik veled.
2019. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. A Neckermannál kötöttem eddig, de most nem általuk utazunk, még nem tudom, postán is van, meg a biztosítócégnél, ahol a legtöbb biztosításunk is van(nyugdíj, lakás, élet). Családit szoktam, (nálunk már van két gyerek), és mindenre kiterjedőt.
2019. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Megvolt a ciprusi nyaralás. Nagyon jól éreztük magunkat, semmi gond nem volt. Sokat napoztam (takarva a pocakot) és fürödtem a tengerben. A babám jól érezte magát. :) Szóval akinek problémamentes a terhessége, üdüljön, pihenjen nyugodtan külföldön. A baba születése után egy darabig úgyse mentek sehova...
2019. jún. 23. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!