Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis futas (kb.10 meter)...

Egy kis futas (kb.10 meter) arthat a babanak?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, ma reggel futottam kb. 10 metert a lifthez, aztan egy kolleganom a liftben megjegyezte, hogy vigyazhatnek jobban terhesen, mert ez arthat a babanak. Vannak alhasi fajdalmaim idonkent, amire magneziumot szedek, meg amugy is tulaggodom a terhesseget, mert az elozo 8 hetesen vetelessel vegzodott. Azota nem megy ki a fejembol, de akkor nem ereztem, hogy ez megerolteto lenne. Tenyleg arthat ez a babanak?
2019. máj. 14. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Mégis mit àrtana neki?

(Én az első terhesség alatt futottam életemben a legjobban - az utolsó buszhoz, komolyan mintha az életemért rohantam volna, a busz bőven előttem volt, csak a piros lámpákban bízhattam, màr 'vért' éreztem a számban, levegőt alig kaptam de muszáj volt rohanni... pedig ez több száz méter volt)

2019. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon alul lenne népesedve a Földünk, ha minden terhes anyuka ilyen apró dolgok miatt elveszítené a babáját. Ne aggódj, az illető csak okoskodott, feleslegesen!
2019. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem lesz baj, nyugi! :)

De én nem nevetlek ki, mert hasonlóan parázós voltam. :D Én a busz után futottam egyszer 18 hetesen, és utána nekem is voltak hasonló gondolataim. :D

Erősek azok a babák. :) Gondolj bele, akinek pl. van már egy kisgyereke, 1-2-3 éves, egész nap a nagytesó után kell "loholnia", sokszor cipelnie. Más nők pedig elég sokáig végeznek fizikai munkát terhesen is (külföldön jellemzőbb, mint itthon). Aki hozzá van szokva a sportoláshoz, az terhesség alatt is folytathatja, egyik barátnőm 20 hetes koráig ugyanúgy futott 5 km-eket néhány naponta, mint korábban.

2019. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
12 hetesen 40 km/h-val karamboloztam gokarttal. A nyakamat szétégette a biztonsági öv, a vállamon zúzódás, elharaptam a nyelvemet, a babának semmi baja nem lett, már óvodás.
2019. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes terhesen még fogocskazok a 3 éves fiammal, es nincs semmi baja a babanak 😅

Jól össze vagyunk rakva, nem lesz baja 😉

2019. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Én volt, hogy a busz után futottam. És veszélyeztetett terhes voltam.
2019. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!