Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok mentos árthat a babának?

A sok mentos árthat a babának?

Figyelt kérdés
Mondhatni mentos-függő vagyok, napi 2-3 rúddal megeszek. Most egy kicsit visszább vettem, nehogy valami baj legyen. 1hónapos terhes vagyok.

2019. jan. 23. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha nem is árt, nagy mennyiségben tuti nem túl egészséges.
2019. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha nem is art de nem is hasznal. Azert azt tudd hogy a baba sok kalciumot elsziv a szervezetedbol a terhesseg alatt es a cukor erre csak jobban rafejel, nekem sokat fajt a fogam terhesseg alatt, noveremnek 2 fogst huzni kellett mert o is falta a cukrot es kalcium meg nuku volt. Es a cukorbetegsegre is vigyazz.
2019. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Rohadt sok fölösleges szénhidrát, pláne cukor, 3 rúdban már közel 500 kalória és legalább 100 grammnyi cukor. Ha nem vagy terhes is marha sok, ilyenkor meg nopláne. Három hengerben már van vagy 120 grammnyi szénhidrát is, ha mondjuk tartanod kellene (vagy akár a későbbiekben) egy 160 gr-os diétát, a maradék 40 deka szénhidrátba már szinte semmi se férne bele. Én hasznosabb formában vinném be, mondom, ez alapon is baromi egészségtelen.
2019. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A "maradék 40 deka" az 40 gramm értelemszerűen, elírtam, sorry...
2019. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jan. 23. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat a rengeteg cukor nem hiszem h jot tesz a vercukrodnak. Illetve a fogaidnak 😕
2019. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat annyiban art a babanak hogy rengeteg cukrot viszel be a szervezetedbe, nagyon konnyen kialakulhat terhessegi cukorbetegseg azt meg ugye nem kell magyarazni miert rossz. De ennyit nem terhesen se ajanlott enni
2019. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki terhességi cukorbeteg, ha sok cukrot eszik. Próbáld folyamatosan csökkenteni a mennyiséget és egyél inkább gyümölcsöt ;)
2019. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen igyekszem, szerintem még sose ettem ennyi gyümit mint most 🙂


Köszönök szépen minden jó tanácsot, nagyon hasznosak voltak 🙂

2019. jan. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!