Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Rettenetesen viszket a nemi szervem. Dokimnál beszéltem telefonon, azt mondta, hogy használjam a Canesten duót. Nektek mi használt? 13 hetes múltam.

Egy kúpot felraktam tegnap este de semmit nem segített. Ha még a kettőt felteszem, pont hétvége lesz... És ha az sem segít.... Féltem a babát, és ez a viszketés rémes. Mit csináljak?

máj. 16. 09:43  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem a Gynoxin kúp vált be a legjobban, Canesten nem segített.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 09:45 Privát üzenet
Az olyan jellegű viszketés amin a Canesten egy nap alatt nem javít, valószínűleg nem gombás hanem bakteriális eredetű. Szerintem hívd fel megint a dokidat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 10:32 Privát üzenet
A canesten nekem sose használt. Gyno pevaril vagy pevaryl-g .... az egyik vényköteles. A masik viszont nem es jo. Probald ki ha nem hasznal es hetvege akkor ügyelet

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Canesten combit ki használt terhesen? 14 hetes vagyok.
Volt más is aki az első trimeszterben használt Canesten krémet?
20 hetes terhes vagyok és folyamatos hüvelyfertőzésem van. Klion Canesten nem használ. Kinek mi használt?
Volt aki a terhesség vége felé használt kúpot (canesten) esetleg nyilt méhszájjal?
Valaki használt egyszerre augmentint és canesten kombit?
A 12. hét előtt használt valaki canesten kombit? Mi a véleményetek van magzatkárosító hatása?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!