Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen idokozonkent erzitek...

Ti milyen idokozonkent erzitek a baba mozgasat, peldaul hanyszor egy napon?

Figyelt kérdés
En mar tobb hete erzem, de az apa meg most sem erzi, pedig annyira varja mar.

2016. ápr. 28. 15:00
 1/5 A kérdező kommentje:
20 hetes terhes vagyok most.
2016. ápr. 28. 15:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. En 22hetes vagyok.

Eloszor 17hetesen ereztem. A parom 19. Heten .

Nekem nagyon aktiv a kicsifiu,reggel ..de inkabb lefekveskor erzem ,nagyon mocorog olyankor. De napkozben is tobbszor.

Dolgozom meg(vendeglatas) ,igy egesz nap jovok megyek,igy sajna nincs mindig idom figyelni,de ha pl kaja szunet van,vagy elmegyek pisilni,szoktam erezni. :)

Mi lesz a baba neme nektek,tudjatok mar?

Te mennyire gyakran erzed a picurt? :)

2016. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányomat 15héten éreztem elsőnek de ritkán. Apja 20héten.

Másodikat 14hét vége felé,még most ia ritkán 16héten. Párom nem érzi még

2016. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apja 20 hetesen érezte.

Reggel és este fürdés után. Minden étkezés utan kb 20 perccel. Ha az apja hazaér és meghallja a hangját. Ha ráfigyelek, relaxálok.

De van olyan nap h ezen idopontokban alig egyet egyet máskor hosszan és erősen.

24 hkm

2016. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fodorné Zsani válasza:
Szia első babàmat vàrom. Jelenleg a 33. hétbe jàrunk a kisfiam a 18. héten jelentkezett be úgy igazàból. A férjem is azóta érzékeli. A mozgàs intenzitàsàból azóta sem vett visszàbb. Ettől függetlenül éjszaka hagy aludni.;-) Az hogy ki mikor érzi ez egy tök alkati kérdés. Ki előbb ki később. Tehàt aggodalomra semi ok. Boldog Babó vàràst! Üdv: Zsani
2016. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!