Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 2 hete késik több...

Lassan 2 hete késik több teszt is negatív. Terhességről lehet szó? Vagy más állhat mögötte?

Figyelt kérdés

Legutóbbi menstruációm ápr.16.án ért véget párommal 21.én voltunk együtt. Most máj. 5.én kellett volna megjönnie vasárnap lesz 2hete hogy késik.

Csináltam több tesztet is több fajtát, márkájút.

Mindegyik negativ.

Korai lett volna a tesztelés?

Nem voltam beteg, antibiotikumot nem szedtem, nem ettem illetve ittam olyat ami kitolhatná.

Általában pontosan jön meg esetleg 1-2nap csúszással de ennyi időt még sosem maradt ki.

Dokihoz menni fogok csak éppen "nyaralni" van és ragaszkodom a saját orvosomhoz.

Lesz vizsgám picit izgulok de nem annyira arra gondoltam talán emiatt is lehet.

Valakivel volt már ilyen? Mi lett a vége?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 16. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azota?
2019. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azota se jott meg orvoshoz jovoheten megyek.

Vegulis ha azt nezem beagyazodastol szamitva 3hetes lehetnek amit meg nem is mutat ki a teszt..

Nem elem magam bele csak jo lenne mar tudni.

Tuneteim (azon kivul hogy neha picit begorcsolok vagy szuro erzesem vana hasamban) nincsenek

2019. máj. 18. 08:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 hete késik akkor már 6 hetes lennél.Azt már kimutatja a teszt.
2019. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dhsz válasza:
100%
Nekem is 2 hetet késett, 5 különböző teszt negatív lett. Most 11 hetes terhes vagyok :)
2019. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Gratulálok! :) . Nekem sem jött meg de nálam bonyolultabb a dolog :(. Jó lenne ha az lenne de szerintem nálam hormonális probléma vagy stressz miatt. :(
2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége kérdező? ☺️
2023. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy végül mi lett a kérdezővel? Baba lett végül?
2023. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!