Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a menstruációs görcs...

Normális a menstruációs görcs korai terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Olvastam róla hogy a "mindjárt megjön érzés" teljesen normális, de nekem reggel óta olyan görcseim vannak, mint amikor menstruálok. Nem az a tipikus szúró érzés mint amikor készül megjönni, hanem tényleg mensi szerű görcs. Aggódjak? Egy hete volt a nemvárt napja, pozitív volt a teszt, orvosnál még nem voltam, hiszen úgysem látna semmit. Nagyon aggasztó, lehet ebből még baba?
2019. máj. 19. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha erős görcseid vannak az nem jó. Menj orvoshoz. Azzal se foglalkozz hogy ha időpont kell. Ez sürgősségi esetnek számít uh fogadnia kell.
2019. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is mindenki azt mondta h.normális,erre már 3x vetéltem.Most megint terhes vagyok.A héten lett pozi a teszt.Dokihoz 7 hetes tervezek menni...nyilván ha ne adj Isten baj van akkor előbb.Viszont most nem fáj a hasam reggeltől estig.És nem vagyok nagyon gyenge sem.Remélem ő velünk marad.Szerintem is menj orvoshoz.
2019. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vérzel, akkor normális. A Magne b6 segít, én a 9. héten állandóan görcsöltem, és segített mindig. Vegyél be nyugodtan napi 4 szemet is, ha nagyon fáj.
2019. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
'9. hétig
2019. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egyik éjszaka volt ilyen, a víz is levert, hányingerem is volt. Azt hittem elvetélek de hála istennek nem lett baj! Kb. 20 percig tartott. Te hogy vagy?
2019. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
0%
Én 1,5-2 hétig éreztem a mindjárt megjön görcsöket az elején. 3.-4. héten.
2019. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!