Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek 36 hetesen?

Ti elmennétek 36 hetesen?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni még a férjemmel kettesben egy koncertre, ami szabadtéri este, egy másfél órányi útra lévő városba, ahol ott is aludnánk. A szüleink szerint felelőtlenség, első baba, én ugy erzem jó lenne egy ilyen utolsó kirándulás. Szerintetek? Van hasonló tapasztalatotok?
2019. máj. 22. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem!!!


Akkor is jöhet hamarabb a baba,ha panaszmentes a terhesség! És a hasadat hova dugod,mert nekem folyton neki akarnak menni,ott meg sötétben a sok ittas ember! Komolyan kell ez???

2019. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Én ikerterhesen bálban voltam a 35. héten (több, mint 20 éve). Hatalmas hassal, táncoltam is. Mondjuk a saját városunkban, de gondolom ott is van kórház, ahová mentek, talán az út ami húzósabb. De arra meg ott a válasz, hogy pl. a lányom is másik városban szült, 40 km-re.

Ha úgy érzed menj.

2019. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!