Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen Szigetkoncert? Ti...

27 hetesen Szigetkoncert? Ti elmennetek?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nemaz elso sorban csapolnek, hatul lennenk, csak ugy nemtudom, mennyi ertelme van elmenni.

2019. ápr. 7. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Én biztos nem mennék! Honnan tudhatod hogyan leszel akkor? Mi van ha addigra ágyhoz kötnek, ne adj isten koraszülés fenyeget. És akkor feleslegesen vetted meg a jegyet...
2019. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A jegyet ajandekba kaptam, mar megvan, nem lehet visszavaltani sem, mert mar letelt a 14 nap (par nappal a pozitiv teszt utan 🙄). Szoval a lehetoseg mindenkepp adott. Nyilvan, ha rosszul vagyok, nem megyek el.
2019. ápr. 7. 08:30
 3/18 A kérdező kommentje:
*elott
2019. ápr. 7. 08:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Szoval a kerdesem inkabb az, hogy lehet-e igy egyaltalan elvezni, hogy csak messzebbrol nezzuk? Vagy mindenkepp tomeg lesz mindenhol? 17 evesen voltamutoljara, az mar eleg regen volt 😅 Akkor ugy remlik, hogy volt eleg sok hely, lehetett viszonylag nyugodtan messzebbrol is nezni
2019. ápr. 7. 08:33
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól leszel, semmi akadálya.

Van kivetítő ott is gondolom, a hangulat meg messzebbről is meglesz.

Majd meglátod.

2019. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A masik, ami aggaszt, az a por, meg hogy sokat kell allni, gyalogolni. Valaki volt mar ennyi hetesen kint?
2019. ápr. 7. 09:00
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Oh siman! Menj csak sl! Nyilvan ha rosszul leszel vagy agyba dug a dokid v korhazba fektet akkor na dumm nem mesz, de ha pnaszmentes a terhesseged egesz nyugodtan menj el. A babanak semmi baja nem lesz ahogy neked sem. Csak vigazz a tomegben:)
2019. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En 26 hetes vagyok, a sok allas kozben erzem hogy feszul a hasam, de ez csak az hogy nehezen birja mar a terhelest a hasfalm. Egy magnezium mindig segit. Ha elfaradsz leulsz vhova egy limonadera:)
2019. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos voltam mikor egy kisebb koncerten voltunk. Nagyon elfáradtam, nem is maradtunk sokáig. Valahogy nem esett jól. Zavart a nagy hang, a tömeg,minden. Ráadásul a hangos zenétől a hasam "kongott" vagy nem is tudom hogy irjam le, borzasztó érzés volt. Azt már csak elképzelni se merem hogy a lányom mit élhetett át odabenn.
2019. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Minden koncertet meg fogsz kérdezni? Pár kérdéssel lejjebb is van egy...
2019. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!