Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete késik, pozitív a...

1 hete késik, pozitív a teszt, normális hogy néha a hasam alja fáj, ami van hogy a hüvelyem felé sugárzik?

Figyelt kérdés
24-re kaptam időpontot orvoshoz. Akkor már 10 hetes lennék. Üljek be a rendelőbe, és várjam ki a sorom jövő héten, vagy azutáni héten ?
2019. máj. 24. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ne várj vele.
2019. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint egy hónap mulva gondolom,mert ma van 24.Mikor csináltad a tesztet?Most vagy kb.6 hetes akkor?Igazábol ha úgy érzed valami gond van,akkor elmehetsz persze.Én 5 hetes vagyok,hol fáj a hasam hol nem.Csak 2 hét mulva megyek dokihoz ha addig nem lesz semmi baj.
2019. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, jövő hónap 24-re van időpontom.
2019. máj. 24. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem addig nem lenne turelmem varni :)

A hasfajas normalis, szeintem mindenkinek van

2019. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nagyon sok minden normális, kivéve persze a vérzést,meg a nagyon erős fájdalmat. Az elején nekem is tágult minden, fájt a csípőm is, a mellem is, a hasam is szurkált, de ezek nem problémák. Ettől függetlenül én 6+4 hetesen voltam először orvosnál, akkor már volt szívhang. Azelőtt nem érdemes menni, ha nincs panasz. 10 hetet viszont én sem bírtam volna kivárni. Milyen orvos ez? Sztk?
2019. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális a has fájás ha nem elviselhetetlen illetve ha nincs vérzés.

Szerintem 2 hét múlva menj ha van lehetőséged, akkor már látni szivhangot is

2019. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális. Magnézium, terhesvitamin.
2019. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sztk. Nem szeretnék dokit fogadni most, mivel már van 2 gyermekem, császár metszés lett mint a kettő, mind a kettőnél volt fogadott orvos,de nem érzem azt hogy megért volna annyi pénzt. Ez már biztos császár lesz. Ha rendes lesz adok neki 20-30 ezret császár után, de egyébként nem tervezem hogy fogadok.Nem nyújtottak többet az előző szüléseknel séma fogadott dokik,mint akinek nem volt.
2019. máj. 24. 14:12
 9/10 Fiatallányka ***** válasza:

Szerintem szedj magnéziumot a görcsökre.

A 10. hetet én is sokallom, ha van rá mód áldozz inkább egy magándokira 2 hét múlva.

Boldog babavárást! ☺️

2019. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még járhatsz magán rendelésre, nem kell felfogadnod az orvost. Szülésznőt fogadni amúgy is jobban megéri. Nekem programozott császár volt (mivek az előző kettő fogadott orvossal nekem is császár lett, a mai napig úgy gondolom, hogy nem lett volna szükséges, a doki erőltette. Ezután a harmadiknál magánba jártam, de csak fogadott szülésznőm volt, legjobb szülésem ez lett
2019. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!