Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Behúzott szélű petezsák?

Behúzott szélű petezsák?

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki, hogy terhes vagyok. Azt nem lehet tudni hany hetes, de a petezsák (10mm) és a szikhólyag látszódik. 1,5 mm-es CRL sejthető. A doki behúzott szélű petezsákot írt fel a papíromra. Aggódom...

##petezsák
2019. máj. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruáció?
2019. máj. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

A méretek alapján az 5. héten lehetsz. De fontos volna tudni, az utolsó mensi első napját, onnan szokás számolni.

A behúzott szélű petezsák, az változhat még, nagyon korai a terhesség. Szerintem ne aggódj feleslegesen. Akkor van baj, ha vérzés van vagy görcsölsz. ( De ez szabályos petezsáknál is bekövetkezhet. )

Elég sokan vannak akik így kezdték, és a terhesség szépen lezajlott. Egészséges baba született.

Szerintem menj vissza 2 hét múlva, akkor már szívhang is kell legyen. Úgy megfogsz nyugodni, hogy minden rendben. :)

2019. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az utolsó menzesz május 9 volt, amire a doki azt mondta nem lehet, pedig 3 napig véreztem. Azelőtt pedig március 31, az 4 napig tartott. Viszont nem tudom bekavarhat e az is, hogy policisztás mindkét petefészkem. És pár napja mikor pozitivat teszteltem, utana elkezdtem vérezni és azért mentem el orvoshoz.

Jövőhét pénteken kell megint visszamennem a dokihoz. Köszönöm, hogy megnyugtattál, remélem nem lesz semmi baj :(

2019. máj. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!