Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreknél miben volt másabb a...

Ikreknél miben volt másabb a terhesség kezdete?

Figyelt kérdés
Akinek volt sima terhessége,és ikres terhessége, volt valami különbség? 3. Terhességem, 5 hetes lehetek kb., Sokat fáj a hasam alja, néha megszédülök, minden szagot megérzek. Az első kettőnél észre sem vettem hogy terhes vagyok.
2019. máj. 27. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt különbség semmiben az első trimeszterben az ikrekkel meg az egykémmel.


De amúgy minden terhesség más, hisz tudod.

Jó egészséget kívánok!

2019. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az ikrekkel sokkal előbb elkezdtem a szagokat érezni, hamarabb elfáradtam. Sokat szédültem és egyszer el is ájultam. De hogy ez akkor is így lett volna, ha nem ikrek, az sosem fog kiderülni.Az első gyerekemmel semmi tünetem nem volt. De mivel minden terhesség más, és az ember öregszik is, bármi lehet.
2019. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ikrek lesznek :)
2019. aug. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!