Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Készül valaki a 12. heti...

Készül valaki a 12. heti ultrahangra? És izgul? Ki mikor ment elöször 4d-re?

Figyelt kérdés

Én 10 hetes vagyok két hét mulva megyek.

Köszönöm!


2010. júl. 7. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 hetes vagyok és éppen 3 hét múlva megyek:) Igen, nagyon izgulunk, mert lombikbabánk van és nagyon rossz lenne ha valami miatt nem maradna velünk, annyi rémtörténetet hall az ember.

De persze ilyenre gondolni sem szabad, MINDEN RENDBEN LESZ:)

2010. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap leszek 10hetes és pont keresgélek az interneten olyan helyet ahol el lehet végeztetni a kombinált tesztet ingyen.A legtöbb helyen olyan 30.000ft körül van,de ha nem találok ingyen akkor megyünk erre.Nekem nagyon ajánlotta az orvos.
2010. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én 11 hetes vagyok :)Jövő hét elején megyek a 12.heti uh-ra.Már nagyon várom,és nagyon izgulok.6 évet vártunk a babucira.A 4d-re a héten akarok időpontot kérni áll. itt 1 héten belül adnak.Gyulára fogok menni kb.15-be fog kerülni.

Ti mit szeretnétek,kisfiút vagy kislányt?

Én a szívem mélyén lányt,de már 3 x álmodtam,hogy kisfiam lesz,és annak is nagyon örülnék :)Vagyis teljesen mindegy csak egészséges legyen :)

Boldog babavárást nektek!!!

2010. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pénteken megyek a 12. hetes UH-ra (12+4), kicsit izgulok, bár nem annyira, mint az elsővel, de azért vannak fenntartásaim, mert sokat görcsöltem és elég nagy a hasam (félek hogy sok a vizem, de lehet hogy csak puffadás). Negatívos vagyok, a fiam pozitívos volt.
2010. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.A kombinált teszt az milyen?Nekem mindegy hogy fiu vagy lány csak egézséges legyen.Mi két évet vártunk a Babára.

Sok egézséget kivánok mindenkinek és gratulálok a Babákhoz!

2010. júl. 8. 08:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 12. héten kombinált teszten voltam, ahol volt egy hosszú ultrahangos vizsgálat, mindent jól megnéztek a picin, dvd-re is felvették. (Ez nem 4d-s volt.) Illetve vért vettek tőlem, amellyel a Down-kórt, illetve még két nagyobb betegséget vizsgáltak. Nekem ez szintén 30.000 Ft-ba került, de jók lettek az eredmények, így megnyugodtam, nekem megérte. Amúgy nagyon izgultam.

4D-re én csak a 25. héten mentem, akkor már mindene olyan igazi kisbabás volt, nagy élmény volt, és kiderült, hogy apára hasonlít a kislányunk. :)

27 hetes kismama

2010. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi.Én nem magándokihoz járok hanem szakrendelésre,ott mit csinálnak?Majd megyünk 4d-re is.
2010. júl. 8. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megkérdeztem a dokimat, mikor menjek először 4D-re. Azt mondta, a 25-28. hétnél előbb nem érdemes, mert akkor még csak egy kis "pálcika figurát" fogsz látni, még nem olyan szép kisbaba formájú. Vagyis el lehet menni előtte is, mozizásra jó, meg érdekes is, de ténylegesen nem sok értelme van. Persze ez is csak egy vélemény a sok közül. :)
2010. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

de ha kb a 16-18 hét körül megyek akkor azért látni már hogy megvan e mindene?És hogy fiu e vagy lány?

Köszi.

2010. júl. 9. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 19. héten voltam először 4D-n és már nagyon szépen látszott minden. A mosolygós pofikája, a keze-lába, ujjacskái, szóval mindene és még egyben lehet látni. Később már csak egy-egy része, mert már nem fog beleférni a teljes képbe:). Sok sikert!
2010. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!