Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám le van maradva 31...

A babám le van maradva 31 hetesen?

Figyelt kérdés

31 hetesen 1270g csak a babám. Egy hét múlva kontroll. Az orcosom nyugtat. Az AC ami nagyon megijeszt.

BPD 75mm

AC 239

FL 55

Volt valaki hasonló adatokkal?



2019. máj. 29. 09:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát nem tudom hogy örüljek e..

A kislányom nőtt. 1823g viszont a lepényem G:3..még csak 33 hetes vagyok.

2019. jún. 8. 06:34
 12/16 Fiatallányka ***** válasza:

Szerintem örülj ennek a hírnek is, és hidd el hogy az orvosok is mindent meg fognak tenni, hogy minél tovább biztonságosan bent maradjon.

Valószínűleg hamarabb fog érkezni, de idekint szépen utoléri majd magát! ☺️

Próbálj meg nyugodt maradni!

2019. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jo hir nem sokkal kisebb, nem minden baba szuletik 4 kgosan, 2,5kgot ha eleri az mar teljesen normalis egy újszülöttnek
2019. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Korházban vagyok kevés a magzatvíz és a 37. Heten csaszaroznak. Nagyon felek hogy ne legyen kovetkezmenye.
2019. júl. 9. 06:46
 15/16 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nyugi nem lesz következménye. Ha visszaolvasod a sztorim akkor látod, hogy nálunk is volt baj bőven. De 6 hónaposan már kúszott. Annyi, hogy mi dévényre jártunk izomfeszesség miatt. De ez akkor is előfordulhatott volna ha időre születik.
2019. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fiatallányka ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, bízz az orvosokban. Szépen fejlődik majd a babád, hidd el neki most az a jobb ha idekint lesz már.

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! ☺️

Írj majd hogy mi lett Veletek!

2019. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!