Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt egy koktélt...

Terhesség alatt egy koktélt esküvőn meg lehet inni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 13:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem ajánlott. Illetve nekem az orvosom azt mondta hogy szilveszterkor majd megihatok egy pohár vörösbort (nem tettem), de szerintem egy koktélban azért töményebb cuccok vannak. De attól is függ milyen koktél. Alkoholmentessel nem készülnek? Szokott lenni.
2019. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%

Safe sex on the beach vagy virgin pina colada mehet

Amiben alkohol van, én nem innám

2019. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Meg. Semmi bajod nem lesz egy koktéltól. Nyilván nem dupla vodkás cuccot kell inni.
2019. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Hat nem tudom, az en orvosom nem tiltott el az alkoholtol 100%-ban, Olaszorszagban pl nem is engedelyeznek semennyit. Ott voltunk vakaciozni es mivel evfordulonkat unnepeltuk, koccintottam egy ujjnyi proseccoval, erre az ottaniak csunyan neztek ram, hogy miezmar.

Ha van koktelbar, olyat kevernek neked, amilyet kersz, tehetnek bele valami nagyon gyenget, vagy alkoholmenteset.

2019. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Terhesen ki lehet bírni azt a pár hónapot, hogy ne igyál. Ha meg olyan gyenge a koktél, akkor tök felesleges inni, úgysem érzel tőle semmit. Igyál alkoholmenteset!
2019. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
nem
2019. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy meg lehet. Alkoholmenteset. Állítom finomabbak, mint az alkoholos verziók.
2019. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baja nem lesz a babának egy koktéltól sem most, sem majd a szoptatás alatt. Olyan vészmadarak vannak itt, hihetetlen. Kérdezd meg az orvosodat is nyugodtan. Miért ne eshetne jól egy pohár bor, vagy koktél egy nagyszabású buliban? Nem árt vele.
2019. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Simán!


1 koktél, esetleg 1 pohár pezsgő is belefér.


Sok anya persze még levegőt sem mer venni 9 hónapig.

2019. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
En 3x ittam egy pohár sört terhesség alatt, mert nagyon megkívántam a melegtől. En nem vagyok ősanya típus, nyílván nem vedelni kell.
2019. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!