Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet enni, inni korai...

Tokmag0323 kérdése:

Mit lehet enni, inni korai terhessèg közbe?

Figyelt kérdés
Első baba ès szeretnèm tudni mit lehet ès mit nem.Mit ajánlatok? Negativ válaszadók kimèljenek.

2018. máj. 13. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt amit eddig is ettél, inni is amit eddig ittál annyi kivétellel, hogy ne valami alkoholos ital legyen.
2018. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A tehesség nem betegség, nem kell különleges étrend, eheted azt, amit eddig is. Alkoholt ne igyál, kávét csak koffeinmenteset és ne cigizz (ha eddig esetleg cigiztél), ezen kívül ami jól esik, vagy amit megkívánsz.
2018. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Így van. Meg a kávét is fogd vissza, ha szoktál inni. Meg ha túlságosan sok egészségtelen kaját ettél eddig, akkor egyél minél több egészségeset, zöldséget, gyümölcsöt, tudod jól, hanyagold a nassolást meg a mekikaját.
2018. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Enni bármit ehetsz... kivéve nyers húst és tojást nem. Hányingeren egy kevés kóla segithet. Nekem volt egy-két drasztikus hányós napom,a védőnő kamalazva egy pohár kólát- kikevert szénsavval - tanácsolt.
2018. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ja a kólát azért írtam- mert az sem egészséges,de akkor sokat segített
2018. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19%

Babot és más puffasztó dolgokat nem szabad enned.

A kávé sem tesz jót

2018. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mennyire vagy paramami. Ha nagyon, akkor kb.le kell szoknod az evésről-ivásról. :D az alkohol, és a dohányzás egyértelműen káros. Az összes többi vitatott. Én azt javaslom, hogy próbáld élvezni ezt a különleges állapotot, és ne aggodalmaskodj feleslegesen. A táplálkozásod legyen változatos. Üdv: egy kétgyerekes anyuka.
2018. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyértelműen káros dolgokon kívül (alkohol, cigaretta) nem szokták javasolni, ahogy azt korábban is írták a nyers húst, halat, tojást. Olyant is olvastam, hogy a lágy és penészes sajtok is kerülendők. A zöldségeket, gyümölcsöket pedig az eddiginél is alaposabban kell megmosni, esetleg nem árt átmenetileg az olyan zöldségeket meghámozni, amiket eddig nem szoktál, pl. uborkát. (Esetlegesen földdel érintkező zöldségeket, gyümölcsöket). Egyes vélemények szerint a kávé sem jó. Én nagy kávés vagyok, de még a teherbeesés előtt tudatosan leszoktam róla, aztán szoptatás után vissza. (Gabonakávéval helyettesítettem, mert az ízét nagyon szeretem).
2018. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb semmit se.
2018. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!