Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt egy koktélt...

Terhesség alatt egy koktélt esküvőn meg lehet inni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 13:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19%
Persze, lehet inni, senki nem tiltja meg, azt csinálsz amit akarsz. Viszont azt tudd, hogy a baba mája, és agya ugyanúgy kap belőle mint a tied.
2019. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

21.-nek.


Taníts mester!


Akkor mit lehet enni/inni?


Tengeri halat sem! Abban sok a higany és a műanyag.

Hagymát sem, mert allergén lehet.

Tojás...maga a fertő!

Csirke, az tele van antibiotikummal.

...

2019. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%

#22

Folytathatnám:

Tejet, tejterméket se.

Sőt, jóformán semmit.

Aztán mi következik?

"Nem eszel, éhezteted a gyereket"...

De azért meg kell felelni...

2019. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%

23.-nak.


Bizony!


A kukoricát kifelejtettük, az génmódosított, a krumpli meg kitudja mit szív fel a talajból. A növényi zsíradék sem jó. És a csapi víz, na az maga a folyékony halál!

2019. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
59%

Azért egy tojást ne említsünk már egy lapon az alkohollal. Én pl ettem tükörtojást lágy sárgájával, camambersajtot, tonhalat, májat, diósat, hagymásat, mogyorósat, kukoricát, szoval a nyers húson kívül kb mindent, de alkoholt nem ittam. Az egyáltalán nem járul hozzá a magzat fejlődéséhez, így nem ittam. Azért jóhogynem minden nap iszogassunk, nem?

Értem én, sokatok szerint ennyi jár nektek, okés. Akkor szívjatok el mellé egy cigit is, mert hát ha kimész az ztcára sokkal rosszabb, mint eszívni ebéd után egy szál cigit.

Azért le-ősanyázni valakit, mert ugy dönt, hogy nem fogyaszt olyat, ami nem járul hozzá a magzat fejlődéséhezy primitív dolog. És ne gyertek itt a vérszegénységgel, feltalálták már a vaskészítményeket is.

2019. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
37%

De azért leszólni valakit, mert tesz valamit ami szerinted ártalmas de egy orvos szerint egyáltalán nem, az sokkal kultúráltabb hozzáállás.

Igen a félig nyers (lágy) tojás szalmonella veszélye az smafu a minimális alkoholhoz képest.

És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy csak a bal oldalamon szabad feküdni, nem szabad a hasat simogatni..... És a többi baromság amivel paráztatják a kismamákat.

2019. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Barátnőm 5 éve szült, ikrekkel volt várandós, s mondta nyugodtan, mert neki a 26. Héttől a kórházban minden este orvosi javaslatra meg kellett innia egy feles konyakot. De mindenki este megitta a kórteremben méh lazítóként. Kicsit furcsállottam.
2019. máj. 31. 18:28
 28/31 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó:

Miért csak végletek vannak?

A mindennapos ivás meg egy esküvői koktél között van némi különbség azért...


A másik, hogy jön ide a cigi?

Én pl leraktam 4 hónappal a 2.(nem tervezett) terhességem előtt. (Az első előtt egyáltalán nem cigiztem, évekkel később volt egy időszak.) Nem azért raktam le, hogy hős legyek, hanem mert egyszerűen nem kellett, nem esett jól. Eszembe se jutott a terhességeim alatt rágyújtani. És azóta se szoktam vissza.


Viszont 2. és 3.terhességembe beleesett 1-1 karácsony, szilveszter, meg mint írtam, a 3.nál egy esküvő.


Nálam ez nem egyenlő a mindennapos ivással, de kinek mi....

2019. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
32%
#25nek szólt amúgy
2019. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tole bajod, de en iden nem iszom az eskuvon, amire megyunk. De mondjuk en amugy sem vagyok az, aki szeret iszogatni. Ha nekiallok, azert, hogy minimum becsipjek. Ez terhesen nyilvan nem jatszik, az alkohol izeert meg nem iszom, mert amugy utalom.
2019. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!