Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami gond lehet a babaval?

Valami gond lehet a babaval?

Figyelt kérdés

Kb 7-8 hetes terhes vagyok!

5 hetol mar meg voltak rosszuleteim hanyinger,hanyas,kaja undor szinte semmit nem tudtam enni!

mellfajdalom az mar ovu ota.

3 napja mintha elvagtak volna a hanyingert semmi nincs mar

Azota enyhen gorcsolok faj a hatam,verzesem nem volt

Orvoshoz csotortokre kaptam idopontot!

Nagyon felek hogy baj van a babaval

Valaki volt mar hasonlo helyzetbe?


2019. jún. 2. 16:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a nyugtato szavakat
2019. jún. 2. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
2000000000 ilyen kérdés vsn.Nem unjátok.Lehet hogy itt azt írják semmi baj attol még lehet.Nem azon fog mulni hogy itt mit válaszolnak.
2019. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hét végén enyhültek ijesztően a tüneteim. Most 7+2 napos vagyok és csak nagyon enyhe rosszulléteim vannak, sokszor rámtör a parázás. Próbálok a legjobbakra gondolni, ilyenkor már csak 5% az esélye a vetélésnek. Dokihoz csak soká megyek, a héten rá kérdezek a háziorvosomnál. Hogyhogy nem tudod pontosan hány hetes vagy? Szívhang már volt? Ha gondolod írj, nyugtatgathatnánk egymást!
2019. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a második terhességem alatt elmúlt 7. héten a mellfájdalom, és futottam az orvosomhoz ijedten, mert az elsőnél 13 hétig nagyon fájtak a melleim. Az orvosom azt mondta, hogy nincs köze a tüneteknek ahhoz, hogy elhalt vagy nem halt el a magzat. Van olyan, akinek végig van mindenféle tünete, mégis a következő uh-n már nem él a magzat, olyan is van, akinek elmúlnak a tünetei, és mégsincs baj a terhességével.

Nálam sem volt semmi gond, két egészséges gyerekem van úgy, hogy az elsővel a 13. hétig végig fájtak a melleim, a másodikkal meg a 7. héten mintha elvágták volna.

2019. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Voltál azóta orvosnál?
2019. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen minden rendben!Van szivhang es 20 mm a picurka

Es azota se volt hanyingerem

2019. jún. 9. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!