Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog a babám? Mit...

Miért nem mozog a babám? Mit csináljak hogy megmozduljon? Lehet valami baja van?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk orvosnál akkor minden rendben volt.. Tegnap már nem éreztem sokat mozogni ma meg semmit nem mozgott. Ettem csokit úgysem mozog nagyon megijedtem
2019. jún. 2. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2019. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jó otthonra venni magzati szívhangfigyelőt. 3. gyerekemet várom, nálunk "alapfelszerelés" terhessegkor, pont ilyen esetekre. De ha nem érezném mozogni én is bemennék szívhang ellenére is.
2019. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jól van a baba.
2019. jún. 3. 14:22
 14/19 anonim ***** válasza:
9-es , belinkelnéd a kérdést?
2019. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14, miért kell élvezkedni meg katasztrófa-turistáskodni tragédiakon meg kamu dolgokon? Egyik se jobb.
2019. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok! :)
2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam a végéig lusta volt, alig mozgott, ezerszer megjartuk vele a kórhazat. 38 hetesen, nst- n meg se mozdult, aludt. Keltegették, lépcsőztem, csoki, kóla, kavé, semmi nem hatott. Befektettek. Két hétre rá szültem. Masfél éves most, egy örökmozgó, duracell nyuszi. Nem tudom milyen, mikor " bulizik" a pocakodban a baba. Az orvosok mosolyogva mondták, hogy halal nyugis a gyerek, de mondjuk én is az voltam :)
2019. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Csak kíváncsi voltam, hogy tényleg létezik-e ilyen kérdés, ami ilyen irányba ment. Semmi élvezkedés, csak pillanatnyi kíváncsiság volt.
2019. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Örülök,h minden rendben!😊
2019. jún. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!