Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 napos terhessèg, semmi...

4+5 napos terhessèg, semmi tünet? Szerintetek minden remdben van? Volt màr valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 4+5 napos terhrs,de semmi tünetem nincs.Mègcsak a hasam sem görcsöl vagy szúr...Nincs èmelygès,fàradt sem vagyok...Melleim fájdogálnak talán ,de az sem

elviselhetetlen.... A hasam petefèszek körül a nemvárt előtt szurkàlt,de már az sem :( Nagyon aggódom,hogy nem fejlődik a baba,nem emelkedik a hormonszintem... Holnap megyek orvoshoz vérvételre.Meg fogja tudni mondani hogy jók e az értèkeim a terhességi időnek megfelelően?


2019. jún. 2. 23:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szia!


3. terhességem, csak az álmosság volt a tünetem, semmi egyéb, addig amíg mocorogni nem kezdtek :D


Relax.

2019. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egy másik kérdést írok most ki,hogy ki mikor jelentenè be a munkahelyén.Ha esetleg valaki hozzá akar szólni... :)
2019. jún. 3. 12:51
 23/29 anonim ***** válasza:
Semmi tunetem nem volt es mar meg is szuletett. Orulj neki. De 4 hetes terhessegnel meg korai barmit is mondani. Boven lehet meg
2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál.8mm-es petezsàkot és benne kis pontocskàt /nem mondta mekkora/ láttunj.Legközelebb 24-én megyek....
2019. jún. 4. 13:42
 25/29 anonim ***** válasza:
25 ezt nem értem. Biztos olyan alpári suttyónak kell lenni hozzá mint vagy, hogy felfogjam mit értesz az intelligens irományod alatt. Amikor így írsz ne feledd hogy anyád is volt vemhes anyakoca, őt is így nevezted? Bar.omarcú.
2019. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27 szuper :) Akkor menj és toszd meg mindkettőt. Apádat is hátulról. Jó szórakozást hozzá ;)
2019. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ember. Azt vágod, hogy a koca az nem azt mondja, hogy "mú"?
2019. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
29, ez még állatot sem látott élőben, honnan tudná csórókám.
2019. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
:D Jézusom hova fajult a beszèlgetés :D Szerintem a jedves ,intelligens hozzászóló mondja,hogy "bú" ,mert olyan buta és primitív,hogy felszarvazza a kedves felesége ,akár egy "kocamakaccal",mert még azzal is jobb,mint vele :)
2019. jún. 4. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!