Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második vagy több gyerekes...

Második vagy több gyerekes kismamák, nálatok is ilyen korán látszott a pocak?

Figyelt kérdés
Még csak most vagyok 6 hetes, de már alig tudom titkolni.
2019. jún. 3. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
10 hetesen már nem tudtam eltakarni a másodikat. Az első is hamar látszott, 13 hetesen előreengedtek a postán. 😊
2019. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 6 hetesen az még csak puffadás,második babámat várom most 16 hetesen már olyan a hasam mint az elsővel kb 24-26 hetesen. 6-8hetesen viszont csak egy puklim volt ami puffadás volt.
2019. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

2, ő se írta, hogy a baba látszik 6 hetesen, de a terhesség okozza a puffadást is...


Igen, kérdező. Másodikkal 8 hetesen átadták a villamoson a helyet (ami azért vicces, mert 38 hetesen meg nem).

2019. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
2 vagyok azt írta látszik a pocak ,gondolom nem a puffadás "pocakra" gondolt...és különben is csak véleményt írtam..
2019. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég korán látszott már, de utána nem lett nagyobb, mint az elsővel. Lelassult a növekedése :)
2019. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb 10 hetesen már látszott.


6 hetesen még csak puffadás vagy hízás. A baba miatt nem lehet még.

2019. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Én is másodikat várom,de nagyon kényelmetlen a farmer.6+3 vagyok.
2019. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Olyan 15-16hetesen latszott a masodik baba, de en bo felsoket hordok, az elso babam csak 23-24hetesen lett egyertelmu es hirtelen nott nala a hasam. Most vagyok 26hetes terhes es lelassult a novekedes. :)
2019. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ugy latszik en leszek a kivetel, nekem a harmadik babaval sem latszott semmi felido elott, utana mar talan valami, de 25. het kornyeken lett akkora pocakom, hogy rakerdezett az is, akinek nem mondtam el.

Jah es nem azert, mert molett vagyok, epp ellenkezoleg, vekony vagyok, sportolok.

Pedig millioszor meghallgattam az elso, majd a masodik gyereknel, hogy majd a kovetkezovel mekkora hasam lesz milyen koran, de nem igy lett.

Viszont ebbol gondolom, hogy az a gyakoribb, hogy a tobbedik babaval hamarabb lesz pocak es nagyobb is, gondolom a gyengebb hasfal miatt.

2019. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!