Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban vagyok 18 hetes...

Kórházban vagyok 18 hetes terhesen mert vereztem adtak gyógyszert már egy hete itt vagyok meddig kell még itt lennem? Nem mondanak semmit azt sem tudom miért vereztem

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Es mi honnan tudjuk?!

Kerdezd meg az orvost, h miert nem mehetsz haza, meddig kell meg elorelathatoan maradnod?!


Ok nelkul nalunk mar elkuldtek volna, mert hatalmas a telthaz!

2019. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igy, konkretan kerdezd meg a kezeloorvostol a kovetkezo viziten, vagy viziten kivul keresd fel az irodajaban.

“Dr XY, mondja meg nekem legyen szives, hogy mi a diagnozis, ha van. Mire kapom a gyogyszert, milyen gyogyszert es mi a terv, mi a kezeles menete?”

Ha elutasit/kiter a valasz elol, akkor kerdezd meg, hogy mikor lenne alkalmas, hogy beszeljetek a mai nap folyaman, mert mindenkepp tudni akarod, hogy mi is tortenik epp veled.

Ha ezutan is semmi, akkor az osztalyvezeto foorvost keresd. A kezeleoorvoson kivul o ad meg felvilagositast.


Nem terhespatologiaval kapcsolatos a tapasztalatom, hanem mas osztallyal, de tetszik, nem tetszik igy kell beszelni, ha nem tajekoztatnak maguktol.

Jogod van tudni mindent a sajat kezeleseddel kapcsolatban, valojaban maguktol kellene elmondaniuk mindent, amit tudnak. Csak sok helyen hulyenek nezik a pacienst, vagy ha epp nincs diagnozis, akkor inkabb hallgatnak es kivarnak, hogy mi tortenik. Van ilyen, de elvileg errol is ugynugy tajekoztatniuk kellene.


Szoval nem kell bunkonak lenni, de ne is legyel nyuszi, hatatozottan beszelj veluk es kerd, amihez jogod van. Diplomatikusan, ertelmesen, de egyertelmuen.

Lehet, hogy nem lesz a doki lelkes miattad, de ha latjak az ertelmet es a hatarozottsagot a szemedven, akkor valtozik a hozzaallasuk.

Gyakorolj erre mar most, mert lehetsz a gyerekkel is elobb-utobb ilyen helyzetben es akkor erte is te fogsz kiallni.

2019. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni, de kb. én is ilyentájt véreztem, mikor terhes voltam. A gyerek születéséig benn tartottak a kórházban, plusz még 1 hónapot, mert a fiam 34 hétre született. 5 hónapot voltam bent összesen.
2019. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de 1 hete bent vagy és még nem voltál képes megkérdezni mi a baj? Egyszerűbb ha itt felteszed a kérdést? Nem bántani akarlak de legyél már kicsit talpraesettebb!
2019. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megkerdezem de nem mondanak semmit
2019. jún. 3. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs,hogy nem mondanak semmit,mert kötelesek közölni mindent akárhol vagy!!
2019. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem mondanak semmit. Minden esetben válaszolnak, ha tenyleg kerdezel
2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell elképzelni, néma maradt az orvos (mindegyik) és ennyi? Vagy azt mondta hogy "nem mondom meg"??
2019. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mibajom azt mondta az orvos még nem tudja. De szerintem meg tudja csak nem akarja meg mondani nekem
2019. jún. 3. 21:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fog tőled elhallgatni semmit ez biztos
2019. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!