Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty vagy panorama teszt?

Nifty vagy panorama teszt?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n (10.het) és teljesen elbizonytalanitott az uh-s nő. Azt mondta ilyen korán nem is ajánlott a teszt és, hogy panorama helyett niftyre menjek. Akinek van tapasztalata, hány hetesen ment és melyikre?

2019. jún. 4. 11:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pontosan így gondolom én is. Egyébként végül megcsinaltattam a panorama tesztet, mostmár az eredményt várjuk.

Köszönöm szépen! Neked is boldog babavárást :)

2019. jún. 7. 08:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! nagyon remélem azóta megvan a szuper eredmény:) mennyi idő volt? én egy hete csináltattam
2019. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10 munkanap volt. Minden rendben :)) már van egy kisfiam és mellé jön a leányzó :)) szerencsére minden alacsony kockázat lett. Azóta 17 hetes vagyok.

Remélem neked is minden rendben lesz!

2019. júl. 24. 12:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


10 munkanap, azaz 2 naptári hét? nekem azt mondták múlt szerdán hogy 9 naptári nap..

2019. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, én múlthét csütörtökön csináltattam meg, nagyon kíváncsi leszek, mikorra lesz eredmény :)


Kérdező, gratulálok, boldog babavárást!! :)

2019. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!