Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes vagyok ma vízet...

30hetes vagyok ma vízet találtak a baba szíve körül uhn volt valakinek ilye?

Figyelt kérdés
Semmi tájékoztatást nem kaptam, csak hogy figyelni kell. Túlélheti-e, mitől.lehet? Mi lehet a jövőnk?
2019. jún. 4. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam sincs, de abszolút nem értem, hogy miért nem kérdezted meg a vizsgálatnál, hogy ez mit jelent. Megnyugtatásul csak annyit tudok írni, hogy nem tudok elképzelni olyan helyzetet ahol életveszélyben van a magzat és nem adnak részletes tájékoztatást az anyának.
2019. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ésszel fel nem foghatom, hogy a sok nő elmegy orvoshoz, ott mondanak valamit, de nem kérdeznek rá, miert a gyakorin varnak választ?

Ha nekem ilyet mondanának, addig ki sem mennék a rendelőből, amíg el nem mondja az orvos, hogy ez mit jelent, milyen kockázatai vannak. Stb.

2019. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondott semmit az orvos?

Egy ismerosom babajanak a hasaban volt viz, nem lett jo vege. De ot azonnal kuldtek tovabbi vizsgalatokra.

Ha nem mondott semmit az orvos, valoszinuleg nincs nagy baj (bar nem tudom, nem hangzik tul jol). En biztos kertem volna tovabbi felvilagositast, vagy masik orvoshoz mennek.

2019. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhn voltam ott a szonográfus mindig csak annyit mond (most is) hogy majd az orvos elmondja ez nem az ő dolga...annyit nyögött hozzá hogy figyelni kell. A szakorvos jelöltet sikerült elkapnom ő sem mondott semmit... Váeom az orvosom azóta is.
2019. jún. 4. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerult beszelned az orvossal? Ugye nincs nagy baj?
2019. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ird meg mire jutottatok. Drukkolok, hogy ne legyen baj.
2019. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!