Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Undok vagyok, ha nem küldök/ra...

Undok vagyok, ha nem küldök/rakok ki pocakos fotót?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy olyan vagyok ezzel a kérdéssel, mint azok a kismamák, akik meg nem szeretik, ha spontán simizik a pocakjukat. Nem vagyok nagy posztoló, sőt a mai trendhez képest, hogy "ott sem voltál, ahol, ha nem posztoltad ki".., szinte nem is rakok ki képet magamról, családomról. Én jól érzem magam így is a bőrömben. Viszont azokkal a barátokkal, ismerősökkel vagyok most úgy, akik tudnak az állapotomról, de ritkán találkozom velük, hogy nem tudom eldönteni, hogy most komoly, én vagyok undok, ha nem küldök magamról fotót, kérésre? Van olyan ismerősöm aki szintén kismama.. és gyakran küldi magáról a képeket, és én soha nem kértem.. én nem viszonozom, de úgy érzem elvárná.. mivel mindig kéri, de hát akkor a reakcióim nem egyértelműek. El is mondtam neki, hogy nem szeretem magam fotózni annyira.. meg nem az első alkalom, hogy babát várok, de mégis még azért kéri néha. De most már mások is kérik.. és nekem semmi kedvem ehhez. Egyszerűen mondjam meg, hogy bocsi, de én nem küldök képet, mert sajnos nekem ez a becsípődésem, hogy nem akarom, hogy mások ilyen fotót nézzenek/tároljanak rólam?

2019. jún. 5. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

A saját határaidat te húzod meg ott ahol neked komfortos. Akkor is ha más szerint undok vagy, hisz pont ezek az emberek még szerinted tapintatlanok, tehát egyszerűen mások vagytok. Én sem osztok meg amúgy közösségi oldalakon magamról pocakos képet és később a gyereket sem fogom kitenni mert magánügynek érzem másrészt engem őszintén szólva nem érdekel más gyereke és nem szeretem a folyton posztoló ismerőseimet.

Barátnőknek szoktam magamról képet küldeni de nem ismerősöknek

Nem érzem magam undoknak, saját testem, én döntöm el nekem mi oké. Ezen ne rágódj, legyél határozott

2019. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, simán mond meg, hpgy bocsi de te nem szeretnél képeket küldözgetni, mert neked ez fura. Rólam se volt fent egyetlen kismama fotó sem, a közeli ismerősök, barátok, családtagok tudták (akikkel személyesen is tartom a kapcsolatot) és ennyi, posztolva nem volg. A lányukról sincs fent egy darab sem, pedig 2 éves múlt. Van ismerősöm aki kb 2-3 naponta élő videóban mutatja a gyerekét, tőlem ezek messze állnak.
2019. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huuu, akkor en nagyon undok lehetek, nekem facebookom sincs es 26hetes terhes vagyok, sot van egy 2,5eves fiam is! :D


Viccet felreteve, ez a te eleted, a te facebookod, rad tartozik, h mit pakolsz ki!

2019. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!