Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes pocakos vagyok és hol...

6 hetes pocakos vagyok és hol barnás hol rózsaszínes folyásom van. Voltam már orvosnál is azt mondta minden rendben és ez normális. Szerintetek is az? Kinek volt ilyesmi? ) )

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 13:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kicsit sem normális, valószínűleg hormonpótlásra lenne szükséged, hogy biztosan megmaradjon a baba. (legalábbis nekem erre az kellett)
2016. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem normális. Nekem ez a harmadik terhességem, de egyiknél sem volt ilyen.
2016. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Kell egy kis progeszteron
2016. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Kate1987 ***** válasza:
68%
Utrogestan huvelytablattat kellett volna adnia, az a leggyorsabb hormon otlas ahhoz h a baba megmaradjon. Mivel volt mar vetelesem es akkor keson kaptam es tabletta formajaba, igy most huvelyi tablettaba kell szednem elso perctol 12-ik hetig.
2016. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon aranyos ez a pocakos név,még nem hallottam senkitől :) Van módod elmenni másik orvoshoz hogy írjon fel neked progeszteron pótlást? Mert az nagyon kellene.Próbálj intézkedni ez ügyben,ne legyen gond.Én a világ végére is elmennék miatta!
2016. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Pentek delutan van, nemtudok elmenni. Szerdan kell csak visszamennem :(
2016. szept. 16. 13:58
 7/32 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki azt mondja hogy az orvos tudja mikor kell
2016. szept. 16. 14:20
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Honnan tudja az orvosod, hogy nem kell a hormon? Mért hormonszintet? Szerintem nem.

A folyamatos barnázás nem normális, a rózsaszín meg még több vért jelent.

Mindenképpen menj orvoshoz, lehetőleg most azonnal. Biztosan van ügyeletes kórház, vagy nőgyógyászati ügyelet.

Ez nem játék, veteltem már én is.

2016. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

2 kihordott terhességem és több vetélésem volt már. Egyáltalán nem normális se a barnás se a rózsaszín folyás.

Én úgy gondolom kétféle orvosi módszer van ebben az esetben. Az egyik hagyja, hogy a természet lerendezze magának. Ha megmarad akkor megmarad, ha elmegy akkor hát elmegy. A rendesebb orvosa azonban ilyenkor azonnal hormonpótlást ír fel ami a tapadást segíti, mert valószínűleg elkezdett levállni. Tény, hogy az életképtelen terhesség mindenképpen el fog menni és ez így is van rendjén. De sokat tud segíteni a hormon (egyszer pl hematómám volt).


De kérdésedre válaszolva egyáltalán nem normális. Én nem várnék vele jövő hétig, hanem azonnal keresnék egy magánorvost és megnézetném magam, ne múljon azon a pár napon...drukkolok!

2016. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Ja az orovsok pedig nem mindenhatóak, nagyon sokféle orvos van, van aki nagy ívben tesz rá, hogy minél kevesebb munkája legyen.

Szóval igen, elvileg az orvos tudja mit kell tenni, azonban úgy veszem ki a szabaidból, hogy nem igazán van még történeted ezzel az orvossal tehát mi alapon bízol is benne?

Én már annyi mindenen végigcsináltam a nődokimmal, hogy már vakon bízom benne és igen ő 'tudja mit kell tenni', de előtte azért mindennek alaposan utánajártam.

2016. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!