Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik sokat híztam mennyi idő...

Akik sokat híztam mennyi idő után ment le a plusz felesleg?

Figyelt kérdés
Már most 17 kg-nál járok 24 hetesen :/ lehet a vége 30 kg is lesz de nem szeretném... Sajnos a vizesedésem hamar elkezdődött
2019. jún. 5. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én alapvetően 53 kiló voltam a baba előtt, 28 kg-ot híztam, de magától lement 1 hónap alatt. Szóval ez nagyban függ a testalkatodtól is..
2019. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 15 kilót szedtem fel a terhesség alatt. Ennek nagy része víz volt, mert a szülés majdnem le is ment az összes. Kb két hónap múlva már annyi voltam mint terhesség előtt.
2019. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy is hízékonyabb típus vagyok és sose voltam az a vékony alkat egyszer fogytam le 72 kg-ról 59-re aztán tartottam ezt az állapotot évekig olyan 62 és 66 kg között. Nagyon zavar ez a sok hízás
2019. jún. 5. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia ! Először is azt kell tisztázni hogy mi a 17 kiló ?

Vizesedsz?

Vagy esetleg olyan brutal jó etvagyad van, hogy esetleg attól hiztal meg?


Ne értsd félre nem akarlak megbántani , de nagyon nem mindegy !

24 hetesen a Baba és a járulékai “” nem tesznek ki több kilót tehát ezért jó lenne tudni hogy husiba/ zsirba hiztal vagy tényleg az van hogy vizesedsz és az teszi ki ezt a sok pluszt !


Én is 24 hetes vagyok 4 kiló plusznál járok és nekem már most szólt a védőnő hogy vigyazzak a kilokkal ... na persze majd pont ebben az állapotban számolgatni fogom a kalóriát , nem?

Na jó ésszel eszem ... igyekszem, viszont nálad azért tényleg kicsit soknak érzem ezt a pluszt , de hogy a kérdésedre is válaszoljak amennyiben vizesedsz az szülés után szinte azonnal lemegy ... viszont ha ez a plusz husi/zsirretegben értendő akkor bizony nem valószínű hogy olyan hamar lemegy , persze a baba súlya, magzatviz, méhlepény , plusz ver.... ezen dolgok súlyával kevesebb leszel rögtön szülés után , de ha husiba hiztal meg X kilót az bizony nem valószínű hogy azonnal el fog tűnni !


Nem probaltal meg diétát tartani ?

Volt már terheleses cukor vizsgalatod vagy csak most lesz ?

Lehet érdemes lenne tartani a terhességi cukrosok dietajat, meg ha nem is vagy cukros , hiszen igazán meg csak most fog elkezdeni gyarapodni a súlyunk , tehát tényleg lehet hogy 30+ lesz nálad a vége !

2019. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 hetesen hirtelen felszaladt 1 hónap alatt 5 kg és aztán egy hét alatt 2 kg mint kiderült a pajzsmirigyemmel is gond lett de mióta szedem a gyógyszert a vizesedésem megmaradt de a hízás lecsökkent
2019. jún. 5. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel 57-ről 82-re híztam, 2 hónappal szülés után már 60 kg voltam (nem akartam tovább fogyni). A másodikkal 59 kg-mal estem teherbe, a végére 85 lett. Vele 4 hónap alatt a kezdő súlyomnál voltam, és sajnos azóta is fogyok. 1 éve szültem, most örülök ha 53 vagyok. Semmi diéta, semmi sport, rendesen étkezem mégis olvadnak le rólam a kilók.

A nagyot 11 hetes koráig, a kicsit 4 hónapos koráig tudtam szoptatni.

2019. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! 75 kilorol indultam es 96 voltam 41 hetesen. Szülés után egyből lement 13 kg. (83 voltam.) Én is nagyon vizesedtem!

Most 8 hónapos a kisfiam és 65 kg vagyok :)

Mondjuk én régen is ennyi voltam, a 75 kilos inditas is sok volt már. Tehát 31 kg-al vagyok kevesebb mint szülés napján 8 hónapja. Szoptatok azóta is. Valószínű ennek is köszönhető.

2019. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 70 ről indultam 95 el mentem szülni most kb 75 lehetek 15 hónapos a kislányom.

Vizesedtem is a vége fele.

2019. jún. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53 kg-ról indultam 74 kg-al fejeztem be. Vizesedtem és pajzsmirigyemmel is volt baj. Nem zabáltam ha ettem is akkor is gyümölcsöket. Sose voltam édesszájú.A kórházból 67kg al tavoztam. Volt is egy sokk azt hittem több fog lemenni. Mostanában állt helyre a pajzsmirigyem 57kg vagyok. Most 21 hónapos, de még nem az igazi az alakom dolgozom rajta. Ja és én is világ életemben hízékony voltam, mindig oda kellett figyeljek. Rám ilyen hatással voltak a hormonok ezt mondta az orvos.
2019. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!