Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik korábban nagyon...

Anyukák, akik korábban nagyon vékonyak voltatok, ti mennyit híztatok a terhesség alatt? Utána könnyen lement a felesleg?

Figyelt kérdés
Én nagyon magas és vékony voltam mindig is (180 cm és 55-60 kg). Sose voltam hízékony, ha 1-2 kiló fel is szaladt, az is csak a fenekemre és szinte észrevétlenül le is ment. Nehezen tudom elképzelni magam ducin, vagy hogy nehézségeim legyenek a fogyással, de tudom hogy a terhesség mindent megváltoztat. Van itt esetleg olyan anyuka, aki hasonló helyzetben volt? Ti mennyit híztatok a terhesség alatt? Utána könnyen lement a felesleg vagy sok időbe telt? Visszanyertétek a szülés előtti alakotokat?
2017. okt. 26. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43 kg-val estém teherbe. 70 kg voltam szüléskor. Ket hónap alatt visszafogytam 52 kg-ra, tovább nem fogytam, de nem is bánom. 43 kilósan nem voltam túl szép látvány.
2017. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

52 voltam teherbeeseskor. +13 kg-ot hiztam.

Semmi nem maradt rajtam, igaz kb. szuk fel ev alatt ment le, de magatol tunt el, nem tornaztam.

2017. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első terhesség előtt 52 kg voltam, 172 cm. 25 kg-ot híztam. Először még örültem is, olyan 65 kilóig, aztán már sok lett, a fejem olyan lett, mint egy malac. :) szerencsére korábban hiába voltam sovány az arcom nem volt beesett.

Meg a végén lehet elszállni hetente 1 kilót híztam! Simán lement, sokáig a 60-at tartottam de sajnos lement 54-re. 2. babánál kicsit kevesebb lett volna de ő 34 hetesen megszületrtt úgyhogy nem tudni mennyi lettem volna. Most 30 hetes vagyok, 15 kiló hízás volt a cél, eddig 12 jött fel, kicsit túl fogom lépni de annyi baj legyen. Most 54 volt a kezdő. Szerintem ez nekünk alkati dolog, aki egész életében hízókúrázott, annak le fog menni.

2017. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért a korábbi alak, hát, nem vagyok valami feszes, a hasam se a régi, hogy finoman fogalmazzak, 3 gyerek után nem is lesz. Néha nekiálltam tornázni de nem voltam kitartó. Szerencsére legalább srtiáim nem lettek.
2017. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Világ életemben hízékony voltam, de életmódot váltottam. Nekem még hormonzavarom is volt.

30 hetes vagyok, 3 kg-nál tartok. Nem vagyok terhességi cukros, de azt a diétát csinálom. Nem éhezek, nem fogyózok , változatosan étkezem. Szerintem kérdező ne aggódj, mert nagyon vékony lehetsz. Én 166 cm, 52,5- 53 kg-val kezdtem és én magamat így is vékonynak láttam illetve látom. Volt olyan, amikor vizsgáztam, lementem 51 kg-ra és magamnak sem tetszettem , gyengének is éreztem magam. Én napi 5- ször étkezem, de úgy próbálom összeállítani, hogy délután és a vacsorámba ne legyen már szénhidrát. Ilyenkor inkább saláta megy sajttal, sárgarépával. Most nyersen különösön szeretem, valamint a halat. Főzelék mellé hetente 2-szer-3 szor is sütök halat, de nem halrudat hanem filét. Sokszor a sütőtök felét is lereszelem, olyan finom édes , a többi megy a sütőbe.

Amit kerülök: fehér kenyér,graham cuccok, cukros dolgok. Édesítésként steviát használok, kicsit drága egy kis üveg, de megéri.

Minden másnap van valami édesség is, de én készítem és mértékkel eszek belőle. Nekem azt mondta az orvosom, hogy szíve szerint minden kismamának előírná a cukor diétát. Szerintem előre ne aggódj ezen a hízásos dolgon, most így látatlanban ha 15 kg rád is menne , az sem látszana meg szerintem.

2017. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

170 centi és 55 kiló volt az indulóm, 60 kilóval mentem szülni mind a kétszer a 41. héten :)

Edzeni jártam terhesen is, mire hazaértem a kórházból a hasam is teljesen eltűnt. Edzeni 6 hét letelte után ismét járni kezdtem, mellette pedig szoptattam illetve még szoptatok...

2017. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

171 cm 57 kg-mal kezdtem az első terhességem, 40+5 naposan szültem, akkor voltam 82 kg. 2 hónap múlva már újra 60 kg voltam.

Most 8 hetes vagyok és 62 kg. Kíváncsi leszek most mennyi leszek a végére.

2017. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat, kíváncsi vagyok nálam hogy fog alakulni! Nem aggódom miatta egyébként, csak kíváncsi vagyok. :) Ha egy 5 kiló plusz rajtam maradna, azt nem is bánnám. Most vagyok 56 kiló, de anno 60 kilósan jobban éreztem magam.
2017. okt. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!