Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó menstruációs enyhe...

Állandó menstruációs enyhe görcs, és napi 15 kemenyedes normális? 36 hkm,3 napja hagytam abba a magnéziumot, tegnap kezdődött a görcs

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Napi 15 már nem normális. De ez van ha abbahagyod a magnéziumot! Nekem még 4 napom van a 36.hétig de már előre félek mi lesz amikor abbahagyom.

Azért konzultálj a dokiddal

2019. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalommentes keményedésről van szó, vagy kifejezett jóslófájásokról?


Elmúlnak-e a görcsök, ha lepihensz egy meleg zuhany után?


A 15 keményedés egész napra elosztva értendő, vagy óránként 4-nél többször jönnek? Meddig tartanak (60 mp-nél rövidebb ideig?) ?


Kb. ezeket a kérdéseket tenné fel a doki, ha őt kérdeznéd meg, és akkor tudna válaszolni arra, hogy belefér-e vagy nem. Minden esetre 37. héttől már nem koraszülött a baba, ha ezek már jóslófájások, esetleg olyanok, amik hatékonyan kezdik nyitni a méhszájat, az sem gond ennyi idős terhesen, tehát ilyen értelemben "normális" mindenképpen.


Ha a kérdést úgy értetted, hogy utalhatnak-e ezek a fájdalmak és keményedések a bab jövetelére, azt csak az orvos tudja mjad megmondnai minden részletet ismerve.

2019. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Hirtelen hagytad abba a Magnéziumot vagy fokozatosan?Nekem az orvosom azt mondta hogy fokozatosan kell abbahagyni,hirtelen semmiképp nem szabad mert beindithatja a szülést.Ok hogy a 36 héten már nem gond de azért megsem 38.
2019. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, csak joslok szerinte. A mehnyak rovidult. Nem fokozatosan hagytam abba, mivel csak napi egy szemet szedtem, 36. héttől semmit sem.
2019. jún. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!