Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki valami jó praktika?

Valaki valami jó praktika?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok, 1 hete kB nem tudok aludni egyáltalán. Nem a pocakom miatt, hanem mert nem jön álom a szememre, egész éjjel csak forgolodom, és nézem a tvt. Tudtok valami gyógynövényes altató teát?
2019. jún. 6. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A naturlandnak van nyugtató teakevereke. Drogeriaban lehet kapni. Ezen kívül van tabletta is (legjobb a dr Chen neuro relax). Azért nézz utána, hogy lehet-e inni ilyet, mert sose lehet tudni.
2019. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Én nem erőszakoskodtam magammal, mert 2-3 óra alvással is el voltam egész nap, fáradtság nélkül. Örültem is, hogy jó lesz ez a képesség mire kibújik a baba. Aztán most 37 hetesen kb napközben elalszom a semmitől is... Magától elmúlt. :(
2019. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Citromfű tea iható terhesen, na meg magnézium és B-vitamin. Kevesebb képernyőnézés és több mozgás a friss levegőn (ez a babáknál is beválik:)).
2019. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Citromfű tea
2019. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!