Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem furcsa férfiként...

Csak nekem furcsa férfiként az hogy a páromnak természetes hogy lombikkal legyen gyerekünk mástól?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy egy örökletes betegségem van amit sajnos a gyermek is megkaphat! Sajnálom is emiatt mert nem csak neki de nekem is az volt a vágyam hogy szülők legyünk! De férfiként sajnos nem tudom elképzelni hogy mástól legyen gyermekem! Nekem ez nagyon idegen!

2019. jún. 6. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora egy idióták vannak itt.De könnyen beszéltek.Nem hiszem hogy olyan könnyű lehet feldolgozni hogy a szeretett nő,a feleségem mástól vár gyereket.Ez picit olyan mintha félre ment volna.Én 100%-ig megértem.A párom nem is menne ilyenbe bele hogy egy idegen férfitol legyen gyerekem.Hozzá teszem ÉN SEM.Ez nem önzőség hanem borzasztó érzés lehet.Én szeretem a férjemet,nem mástol akarnék gyereket hanem tőle.Ha ilyen helyzetbe lennék inkább örökbe fogadnék.
2019. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
A ferjemet valasztottam egeszsegben, betegsegben, mikor hozzamentem. Es ebben az esetben, ha nem jon ossze a masik lehetoseg, hogy kozos gyermeketek legyen, inkabb orokbefogadtam volna.
2019. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi erővel azok a párok is csinálhatnák ezt akiknek nem sikerül teherbe esni, és nem egyértelműen szervi oka van a nőnél. Rengeteg ilyen pár van, mégsem rohannak spermadonorért, évekig próbálkoznak, majd esetleg örökbe fogadnak. Vagy a férjem, vagy örökbe fogadok, spermadonort úgy tudok elképzelni ha egyedül akar valaki gyereket vállalni.
2019. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mennyire szomorú hogy ilyen esetekben sem engedik hogy dönthess úgy hogy fiad szülessen! X-kromoszómához kötödő betegségnek írják, fiad nem tudná tőled örökölni és mégis tiltjàk, pedig lombikkal rutin feladat lenne fiút beültetni tőled:(
2019. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A PGD megoldás lehet, ne adjátok föl. Ismerősömnek ennek köszönhetően lett egészséges gyermeke.
2019. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tényleg, most látom csak hogy írtad a PGD-t te is korábban, én erről nem is hallottam. Visszavonom a - miért nem születhet fiad - válaszomat, ez fantasztikus módszernek tűnik, biztosan sikerül, miért ne működne?
2019. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Lombikos kismama vagyok. Én megmondom őszintén nem mentem volna bele a donorba. Akkor inkább örökbefogadás.
2019. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos kismama vagyok én is. Az első válaszolóval értek egyet. Ha tényleg így szereted a feleségedet és ő is ezek szerint téged, akkor ezen túl fogtok lendülni. Ugyanúgy a te gyereked lesz, mégha genetikailag nem is. Végig fogod nézni, ahogy nő a feleséged pocakja, beszélni fogsz hozzá, szeretni fogod. Az örökbe fogadàs is egy út, nagyon szép ráadásul. De az a gyerek aztán tényleg nem a tietek. Nem nézheted végig ultrangon, ahogy látványosan fejlődik.
2019. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
62%

Hu de könnyen beszélnek itt akiknek nincs ilyen prombémájuk,hál’Istenbek!

4éve várjuk,hogy szülők lehessünk!

Ő is biztosan nagyon szereti a férjét és ennek semmi köze ahhoz,hogy donor babát vállalna!Persze inkább ne legyen egyikünké sem..mintha az örökbefogadás csak ugy menne ripsz-ropsz!

Igaza van annak aki azt mondja nem az az igazi szülő aki spermája nemzette,hanem aki szeretetben tisztességgel neveli azt a gyermehet!

Ne foszd meg őt ettöl az örömtől,és magadat sem soha senkinek nem kell erről tudnia!Tiéd az a baba te fogod a kezét végig!Sok sikert!

2019. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
orvosi kezelések,lombik program és örökbefogadás is opcio: nem lehet gyereked,vagy beteg ez nem biztos,de félemedet megértem. más férfi ejcse teherbe feleségedet,ez fura nagyon
2021. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!