Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Terhesség alatt nincs szex. Mit tehetnék még?

17 hetes vagyok. Amióta teherbe estem, nem szexelünk a férjemmel. Előtte sem volt olyan húde sok szex, havi egy-két alkalom. Egyedül abban a két hónapban voltunk nagyon sokat együtt, amikor akartuk a babát. A legrosszabb, hogy most különösen nagyon kívánom, van, hogy napi két- háromszor is ki kell elégítenem magam.

Már mindent megpróbáltam, beszélgettünk is róla, de mindig az a vége, hogy vagy ő, vagy én elszomorodunk. Megkérdeztem, nem zavarja a baba a hasamban, és az sem, hogy felszedtem egy-két kilót. Csak egyszerűen "fáradt" magához az aktushoz.

Hát oké, akkor bevetettem azt is, hogy akkor másképpen kielégítem, hátha megjön a kedve, de nem igényli. Nem csal meg, ez egészen biztos, hiszen munkaidőn kívül szinte mindig együtt vagyunk. Nem vagyok hajlandó hárpia módon gyanúsítgatni és ellenőrizgetni őt. Egyébként minden másban remekül passzolunk, és nagyon szereti a babát is.

jún. 12. 08:51  Privát üzenet  

A válaszok

Vannak ilyen halvérű pasik. Én nem birnám havi 1-2 szeretkezéssel, de ha ezzel nem volt gondod előtte, akkor ez van. Ki milyen gyümölcsöt szakít...

Amúgy szerintem elég gyenge közöttetek a kommunikáció, ha elszomorodtok 1 beszélgetés után. Beszélj vele erről, ha nem akarja, akkor még mindig nagyon szuper műeszközöket lehet szerezni.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 08:54 Privát üzenet
Ha előtte sem volt gyakran szex, akkor lehet, hogy neki ennyi az igénye. Nekünk is van, hogy kimarad egy stresszesebb időszakban pár hét. Gondolom attól is tart, hogy esetleg valami bajt okoz, el se tudom képzelni milyen fura lehet úgy szexelni, hogy tudod, hogy ott bent van a gyereked, és ahogy szokták viccesen mondani, a fejét bökdösöd (nyilván nem). Szerintem adj neki időt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 08:55 Privát üzenet
Nem akarlak megbántani, de gyereket sem kellett volna így vállalni, hogy ennyire különbözőek az igényeitek. Hiszen gyerek előtt is egyértelmű volt, hogy elég ritkán igényli. Hogy mi oka van azt nem lehet tudni, lehet egyszerűen ilyen

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 12. 08:59 Privát üzenet

Szerelemből rossz szexel szakítás lesz,

Jó szexből szerelem.

Nem vagytok teljesen összhangban, de akartok babát? Az én szüleim is ilyenek voltak, majd 11 éves koromba elváltak. Édesanyám eközben rohadtul nem érezte magát nőnek és kívánatosnak, ellenben a mostani párjával.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 12. 09:09 Privát üzenet
A napi önkielégitésedet akkorra időzítsd, amikor ő is látja. A hatás nem fog elmaradni ;)

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 12. 09:26 Privát üzenet
Vannak ilyen férfiak, az én férjem is ilyen, van belőle gond bőven, a rossz hírem az, hogy terhesség alatt nem lesz szex, és utána se nagyon, mert fárasztó lesz ellátni egy babát és akinek nem jön ez ösztönből, nem fogja akarni a szexet.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 12. 11:15 Privát üzenet
Filthfan nevű felhasználó válasza:

Tuti, hogy hetero a férjed?

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 12. 14:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Toxoplazma vizsgáalat pozitiv. Ha már egyszer réges régen elkaptam, akkor a visszaellenőrzéses leletemen mit fogok látni ha régi fertőzésről van szó?
Terhesség lehet ez?
Kismamák, volt hogy beszólt valaki a testsúlyotok miatt? Rokon, barát, orvos stb?
Magas vércukor az első trimeszterben mit okozhat?
Nálatok hogyan alakult a nemi élet terhesség idején?
5 napja késik a menstruációm. Megcsinálhatom a terhességi tesztet akármelyik napszakban, vagy inkább várjak reggelig?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!