Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nincs szex....

Terhesség alatt nincs szex. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok. Amióta teherbe estem, nem szexelünk a férjemmel. Előtte sem volt olyan húde sok szex, havi egy-két alkalom. Egyedül abban a két hónapban voltunk nagyon sokat együtt, amikor akartuk a babát. A legrosszabb, hogy most különösen nagyon kívánom, van, hogy napi két- háromszor is ki kell elégítenem magam.

Már mindent megpróbáltam, beszélgettünk is róla, de mindig az a vége, hogy vagy ő, vagy én elszomorodunk. Megkérdeztem, nem zavarja a baba a hasamban, és az sem, hogy felszedtem egy-két kilót. Csak egyszerűen "fáradt" magához az aktushoz.

Hát oké, akkor bevetettem azt is, hogy akkor másképpen kielégítem, hátha megjön a kedve, de nem igényli. Nem csal meg, ez egészen biztos, hiszen munkaidőn kívül szinte mindig együtt vagyunk. Nem vagyok hajlandó hárpia módon gyanúsítgatni és ellenőrizgetni őt. Egyébként minden másban remekül passzolunk, és nagyon szereti a babát is.


2019. jún. 12. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Vannak ilyen halvérű pasik. Én nem birnám havi 1-2 szeretkezéssel, de ha ezzel nem volt gondod előtte, akkor ez van. Ki milyen gyümölcsöt szakít...

Amúgy szerintem elég gyenge közöttetek a kommunikáció, ha elszomorodtok 1 beszélgetés után. Beszélj vele erről, ha nem akarja, akkor még mindig nagyon szuper műeszközöket lehet szerezni.

2019. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte sem volt gyakran szex, akkor lehet, hogy neki ennyi az igénye. Nekünk is van, hogy kimarad egy stresszesebb időszakban pár hét. Gondolom attól is tart, hogy esetleg valami bajt okoz, el se tudom képzelni milyen fura lehet úgy szexelni, hogy tudod, hogy ott bent van a gyereked, és ahogy szokták viccesen mondani, a fejét bökdösöd (nyilván nem). Szerintem adj neki időt.
2019. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarlak megbántani, de gyereket sem kellett volna így vállalni, hogy ennyire különbözőek az igényeitek. Hiszen gyerek előtt is egyértelmű volt, hogy elég ritkán igényli. Hogy mi oka van azt nem lehet tudni, lehet egyszerűen ilyen
2019. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerelemből rossz szexel szakítás lesz,

Jó szexből szerelem.

Nem vagytok teljesen összhangban, de akartok babát? Az én szüleim is ilyenek voltak, majd 11 éves koromba elváltak. Édesanyám eközben rohadtul nem érezte magát nőnek és kívánatosnak, ellenben a mostani párjával.

2019. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A napi önkielégitésedet akkorra időzítsd, amikor ő is látja. A hatás nem fog elmaradni ;)
2019. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ilyen férfiak, az én férjem is ilyen, van belőle gond bőven, a rossz hírem az, hogy terhesség alatt nem lesz szex, és utána se nagyon, mert fárasztó lesz ellátni egy babát és akinek nem jön ez ösztönből, nem fogja akarni a szexet.
2019. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Tuti, hogy hetero a férjed?
2019. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem pont az ellentéte a tiédnek. Kb napi 3szor akarná fél éves gyerek mellett is. Gyerek előtt sok volt a szex, de most örülök, ha végre alhatok. Persze azért van szexuális életünk, de nekem kevesebb is elég lenne :D nem értem a férjed, ilyen pasival még nem volt dolgom...

Általában ők kívánják jobban a szexet, mint mi nők...

2019. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!