Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy nő 8. hónaposan nem tudja, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

A hírekben olyat is mutatnak, akik a szüléskor jöttek csak rá.


Szerintem ilyen nem létezik.

2019. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen létezik. Tanult nők is, akikről nem gondolnád. De mondjuk szerintem ezen semmi csodálkoznivaló nincs. 130 plusszal, évek óta mensi nélkül élő nők, akik első babások mégis honnan kéne tudniuk? Ráadásul ezek a babák állítólag valamiért nem is olyan aktívak, mint akiket várnak és nem meglepetésbabák.
2019. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy sorozat is volt ilyen nőkről régen a tlc-n, Nem tudtam, hogy terhes vagyok címmel. Mindegyik elmondta kb ugyanazt, hogy a zsírrétegtől nem érezte a mozgásokat, menzesze meg amúgy sem volt. Én sem bírom elképzelni, de elvileg van ilyen.
2019. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mert a magzat nyilván tudja, hogy tervezett vagy "becsúszott". Az nem veszi csak észre, aki igénytelen a saját testére (is), így nem veszi észre a változásokat.
2019. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, mert ez a vki, jó, épp nem csontvékony, de nem is 130+ kilós, még szóvá is tették neki többen, hogy mi van veled, mintha híztál volna? Tehát látszott rajta és próbáltak is utalgatni neki az emberek...
2019. jún. 12. 16:51
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó, hát akkor ez az ismerősöd szimplán hülye. Azért ha márok is észreveszik, akkor csak csinálhatna egy tesztet, hogy mi van.
2019. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Na azért azt tisztázzuk, hogy a zsírrétegnek és a magzatmozgásnak annyi köze van csak egymáshoz, hogy mondjuk kívülről nem látni de ettől még érezni egyértelműen lehet, ilyet csak az hisz el aki még soha nem volt terhes.


A terhességem végére majdnem 90 kiló voltam. 78-al estem teherbe. A fiam nem volt túl aktív odabent, nagyon nyugodt volt. De egyértelmű volt minden mozgása. 14 hetesen éreztem először. Sőt még ezzel a súllyal is lehet látni kívülről a mozgását.

2019. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Jó akkor nézzétek meg "szülőágyon tudta meg, hogy gyereke lesz" mokka adást youtubeon. Ott beszél Olcsi róla. Blogja is van pillangó világa néven. Ott is leírja, hogy hogy történhetett. És nem egy buta nő.
2019. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Vicky92 ***** válasza:
68%

17hetesen éreztem először a kislányomat ,nagyon finom lüktető érzés és egyből tudtam hogy Ő az♥️ Átlagos testalkatú vagyok,most 31 hetesen van hogy felszisszenek...úgy balettozik odabent😄😄😄

Nekem a világon se ember, se nő nem tudja megmagyarázni hogy nők nem veszik észre a saját terhességüket.Legalábbis mentálisan egészségesek. Ez non-sense,soha nem fogom megérteni....

2019. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sose voltam még terhes, nem tudom pontosan, milyen, kiváncsi vagyok a véleményekre.
2019. jún. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!