Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy nő 8. hónaposan nem tudja, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
A nővérem 110kg volt amikor terhes lett. A 19. héten érezte először a lánya mozgását.
2019. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Olyan is van mint pl nagymamám, aki végig menstruálta a terhességét, egyse maradt ki neki. Ritka, de olyan tanárom is volt aki vékony volt mégis csak mikor utolsó hetekben elment táppénzre tudtuk meg hogy terhes, mert nem volt pocakja, mégis egy teljesen egészséges, normál súlyú babát hozott a világra.

Persze ezek extrém esetek.

2019. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár hete épp találkoztam egy középiskolai volt osztálytársammal mikor rákérdeztem hogy miujság van vele közölte hogy terhes most a 4. gyerekével. A szám tátva maradt mert semmi hasa nem volt 23. hetesen, nekem viszont annál nagyobb. Ugyan annyi idős terhesek voltunk. És a legszebb hogy nem tudott róla! Azt mondta megjött neki és nem vette észre hogy valami más, és hogy ha tudja hogy terhes nem tartja meg. Ezt még nekem is hihetetlen hogy 3 gyerek után csak kellett volna érezni valami magzat mozgást
2019. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van volt osztalytarsam, aki vekony is volt. Abszolut nem latszott, hogy terhes es nem is elso gyerek volt. Bement vesegorccsel a korhazba es kijott babaval. Nem tudom, hogy o maganak meselte e be, hogy nem terhes mig vegul elhitte, de az teny, hogy nem latszott rajta. Full lapos volt a hasa.
2019. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát én most vagyok 28 hetes a 2. babánkkal, és ő olyan aktív, hogy nem tudom elképzelni, hogy vki a magzatmozgásból nem jön rá.
2019. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Én most vagyok 8 hós, és a feltűnő, hogy terhes vagyok enyhe kifejezés...
2019. jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt nem hiszem el ilyen nincs max hülyék... Az, hogy valaki tanult az csak egy dolog! Egyik ismerősöm huszonpár hetesen elment az orvoshoz, hogy rákos beteg meg fog halni mert nagyon puffad a hasa.... Szerintem észreveszik a másabb állapotot csak leszarják. Sokan csak akkor mennek dokihoz egy betegségnél is amikor már nagyon nem bírják..
2019. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Akik olyan buták, hogy abszolút nem ismerik a saját testüket, azoknál igen. Ettől még lehetnek tanultak, sokszor a tanultság és az ostobaság kéz a kézben jár.
2019. jún. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!