Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetesen mennyire normalis...

28hetesen mennyire normalis allo helyzetben illetve setalva bekemenyedek?

Figyelt kérdés
Lehet a nagy melegmiatt van?

2019. jún. 13. 22:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Napi 2*1magneziumot szedek mar.
2019. jún. 13. 22:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan emeld az adagot 3×2-re.
2019. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is keményedtem kb félidőtől, nem is tudtam a végén már bejárni dolgozni. Se séta, se buszravárás nem ment már, azt hittem biztos korább meg is lesz a baba...hát 1 hetet rá is húzott :)...persze neked a meleg is biztos besegít a keményedésbe.
2019. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam sokkal hamarabb jelentkezett. Emeld a magnéziumot, keveset szedsz. 3x2 ilyenkor már kell. Ha tudsz, pihenj le többször.
2019. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 26. héttől keményedtem, állva, fekve, mindenhogyan. Pedig meleg se volt. A kiírt napon szültem. De jól írják, szedj sok magnéziumot.
2019. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha az emelt adag ellenére napi 10-15 a keményedés,akkor lásson doki is
2019. jún. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért de a keményedés az egész használ jelentkezik vagy csak alul? Vagy hogy kell elképzelni ezt a keményedés?

Nálam pl ha takarítok vagy mint nálad kérdező sétálok és állok alul olyan mintha feszülne a hasam

2019. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam olyan a 22.héttől,mintha ránehezedne az egész méhemre valami.Van,hogy az egész hasam tök kemény lesz,de van,hogy csak alul,mintha le akarna szakadni a méhem. És pár mp-ig tart csak napi többször. Most vagyok 37 hetes,magnéziumot már nem szedhetek így még nehezebb minden :s
2019. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8:41 olyan, mintha az egész hasad kővé válna, nem csak egy belső érzés, hanem ha megnyomod, kívülről is benyomhatatlan, kemény. Elég kellemetlen, nem tudsz közben menni sem, ha épp séta közben ér.
2019. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat emelem az adagot. Dokiho szerencsemre jovo heten van idopontom. Meg is emlitem neki. Ha allok illetve setalok akkor az egesz hasam plyan mintha egy ko lenne. Mar most felek mi lesz ha ennel melegebb lesz. Megessze van szeptember.
2019. jún. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!