Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki missed ab...

Van itt valaki aki missed ab után mensi nélkül azonnal teherbe esett? Velem ez történt. Rendben zajlott a terhesség, kellett valamit pluszban szedni?

Figyelt kérdés
Aug.3-án volt a műtét, szept.24-én visszamentem mert még mindig nem jött meg. Azt hittem írnak valamit, ami beindítja,de már nem kellett. Valaki járt már így? Tapasztalatokra lennék kíváncsi,mire érdemes odafigyelnem,stb. hogy ez a babu megmaradjon, mert a dokihoz csak 3-4 hét múlva kell visszamennem.

#terhesség #missed ab #missed ab után azonnal
2018. szept. 29. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok....... 6 hétig szexelni se lett volna szabad, pláne nem védekezés nélkül. Felelőtlen vagy!
2018. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Itt inkább az a kérdés a miért szexeltetek után, hogy miért óvszer nélkül?

Kéttlem, hogy találsz olyan sorstársat, aki bevallaná, hogy hülye volt.

2018. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem spontán vetélés utàn (plusz kikapartak, mert bent feküdtem a kórhàzban) egy menzesz volt, utána nem jött meg, minden rendben zajlott.

Te tenni semmit nem tudsz.

2018. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inszem után lett missed ab, a doki azt mondta mikor kész lett a laborom műtét után 1 héttel, azt mondta azonnal, élesbe próbálkozzunk mert végre tökéletesek az értékek. Sikerült, most 9 éves, minden rendben volt terhesség alatt, utrogestant kaptam hogy a progeszteron szinten maradjon.
2018. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves egyes és ketteske :) nem titeket kérdeztelek.Azokhoz szólt a kérdésem,akik voltak már így. 4 hetes kontrollon minden rendben volt,mondták hogy innentől lehet házaséletet élni. Egyébként megszakítással védekeztünk...mielőtt emiatt is jönne egy nagyon okos,tudom hogy nem 100%-os módszer és már tudom azt is hogy az extrém termékenység miatt történt (missed ab után azt mondják hamarabb teherbe lehet esni)...
2018. szept. 29. 17:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak gratulálok :) remélem én is sikerrel járok! Szerintem nem várok 3-4 hetet,mert szeretnék minden vizsgálatot elvégeztetni és rá fogok kérdezni, hogy milyen gyógyszerrel lehet megtámogatni ezt a nagyon korai terhességet,kell-e sárgatesthormon vagy valami hasonló.
2018. szept. 29. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyesnek és a kettesnek: ha minden rendben van a műtét után, a vérzés elmúltával lehet élesben babaval is próbálkozni, nemhogy szexelni. Csak az ilyen begyepesedett, szemellenzős idióták hajtogatják ezeket a hülyeségeket... Már nagyon-nagyon rég megdőltek ezek a teoriak...

Engem a két hetes kontrollrol úgy küldött haza a doki, hogy egy-ket napon belül peteéresem van és húzzunk bele. Sajnos nem jött össze a dolog, de ez csak az épp aktuális nátha-járás miatt volt és nem is érdekes ebből a szempontból.

Kedves kérdező, fogalmam sincs nálad mi volt az oka, én utólag tudtam meg, hogy valószínűleg a pajzsmirigyem segített rá arra, hogy elvesztettem a pocaklakom. Ha ez vigasztal en összetenném a kezem egy ilyen "balesetert" és rohannék a dokihoz vervizsgalatra, rendben van-e tsh-m, sargatest stb.... Ne foglalkozz ilyen hülyékkel, csak próbáld meg kiküszöbölni azt amin egyszer már elcsusztal

2020. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Rendben van veletek minden?! (Nekem a műtét után kiderült, hogy leiden mutációm van, én mindenképp várok a következő babával még a haematológus véleményéig, bár mi is megszakítással védekezünk. Eddig egy méhenkívülim és a missed ab volt az elmúlt 2 évben, így nem hinném, hogy így teherbe eshetnék...)

Kedves utolsó! Engem 2 hónapja műtöttek és szigorúan 6 hétig el voltunk tiltva a házasélettől és 3 menzeszt ki kell várni a próbálkozással..... nem teória, minden eset más. Nem a kérdező az utolsó aki így esett teherbe, van akinek több, van akinek kevesebb időt "írnak elő".

2021. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!