Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelentetted a terhességet...

Bejelentetted a terhességet minden létező embernek, vagy csak vártad míg észreveszik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha találkozol ismerőssel és már túl vagy a 12 héten. Vagy ha az irodában például ahol nagyon sok kollégád van. Mindenkinek mondtad, hogy mi van, vagy csak úgy voltál vele, hogy ez nem érint másokat és vagy észre veszik, vagy megtudják pletykákból? Esetleg ha olyan volt a téma elmondtad, de nem volt igényed rá, h mindenki tudja.

Az elmúlt időszakban mindkét viselkedésre láttam példát a közelemben,aki mindenkivel közli és aki nem beszél róla. Ti h csináltátok vagy mit gondoltok az egyik - másik opcióról?


2019. jún. 16. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Munkatársam szétkürtölte helyettem.
2019. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!