Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt ami kimutatja...

Terhességi teszt ami kimutatja előbb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagy problémám. 24-25 en fog megjönni de nekem most penteken kellene tesztelnem, h kizárjam a terhességet. Van olyan teszt ami kimutatja 5-6 nappal elöbb? Az a baj h röntgeneznek aznap es ugye terhesség alatt nem szabadna.. Ha nem mutatná ki a teszt és terhes lennék és röntgeneznek akkor lehet valami baja?! Írnátok olyan tesztet ami tutira kimutassa és roossmannban is tudnák venni? Köszi

2019. jún. 17. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hasad mellkasod röntgenezik.

Még nem is beszélhetünk terhességről, akkor miért ártana? Az első 6 hétben meg még semmi baja nem lesz

2019. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja semmi biztosan kimutatni. Ha terhes vagy, de még nincs elég hcg, akkor csak a teszt nem mutatja ki, attól még terhes vagy.

Amúgy ha nem a hasadat röntgenezik, hanem végtagodat, fogaidat, mellkasodat, akkor azt terhesen is lehet, hisz kapsz egy ólomköpenyt a hasadhoz, az pont arra való, hogy megvédjen egy esetleges terhességet. De nyilván jelezni kell a röntgennél és ha úgy van, akkor kérni kell egy másik időpontot.

2019. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiről nem tudsz, annak ártani sem tudsz. A védőnő ennyit mondott nekem az első babámnál. Mielőtt pozitív lett volna a teszt grillpartin voltam, söröztem, kissé be is csiccsentettem. Egyébként 6-7 hetes kortól 35 hetes korig nem ajánlott a röntgen.
2019. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor meg a teszt sem mutatja ki, nem is vagy terhes, tehat nincs minek artson a Rontgen.
2019. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nem mutatta ki a Predictor early (v mi a neve..) így pénteken meg röntgenezték a derekam és a hátam... nen takartak le semmivel! A mensim még nem jött meg elvileg 2 nap mulva kellene... majd tesztelek ha késik 3 napot.
2019. jún. 23. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!