Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakméret? Vizesedes?

Pocakméret? Vizesedes?

Figyelt kérdés

Kinek mikortól kezdett el látszani a hasán hogy terhes has? Idegen mikor vette észre?

Puffadtatok? Mikortól vizesedtetek



2019. jún. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben olykor puffadtam, 24-25 hetesen lett nyilvánvalóan terhes pocakom és szülés után vizesedtem csak pár nap erejéig.. 😄
2019. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első terhességnél olyan 20 hetesen lehetett látni hogy terhespocak, vizesedni a 32.hettol kezdtem nyár közepe volt.


Most 12 hetes kismama vagyok és jelenleg semmi sem látszik még, nem puffadok, fogytam 1kg-t,pocak sincs még

2019. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, de 16. óta van egyértelműen terhes pocakom. Mióta bejöttek ezek a nagy melegek, azóta vizesednek a lábaim. Estéra már a vádlijaim is be vannak dagadva és alig bírok rájuk állni :(
2019. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok,második baba. Elsőnél kb 14-15.héten látszott, h terhes pocak, másodiknál kb 10 hetesen.

Vizesedés nem volt az előzőnél sem, és most sincs 🙏🏻🙂

2019. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, és még mindig nem látszom terhesnek.
2019. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

24 hetesen látszott a terhes pocak előtte csak puffadtam vagy épp úgy néztem ki mint aki jóllakott :D én már 15 hetesen elkeztem enyhén vizesedni azóta meg csak rosszabb (mondjuk rátesz a betegségem is)

26 hkm

2019. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10. héten már látszott, nem puffadtam. Vizesedni a harmadik trimeszterben kezdett a lábam.
2019. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 7hós terhesen látszott ehyértelműen,nem puffadtam nem is vizesedtem.
2019. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackyBea88 válasza:

Szia!

Kb.olyan 20on valahanyadik héttől kezdett növögetni, de egészen a 7.hónap végéig nem látszott egyértelműen, inkább csak daginak néztek :D

Jelenleg a 38.hetet töltöm és nem vizesesek. :)

2019. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!