Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 165-magas vagyok terhesseg...

165-magas vagyok terhesseg elott 66-kg voltam. Most vagyok harom honapos es hat napos terhes e 67,1-kg vagyok. Kicsiket mar nott a pocakom, de mikor fog igazan mar nagyobb pocakom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Neked is lesz nagy pocakod. Nekem 18 hetesen már sejteni lehetett hogy babás vagyok, de majd csak a 20-21. héten mondták az ismerősök hogy látszik. Tesóm 4 héttel fiatalabb terhes és neki a 14. héttől látszik. Használd ki hogy tudsz mozogni és hidd el hamar eltelik az idő. 29 heteske
2008. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok 163 cm és 50 kg-mal kezdtem.
2008. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pocak az 5 hónaptól kezd csak igazán látványosan nőni, de akkor már hétről hétre szépen gömbölyödik. Én mindig mértem centivel hogy mekkorát nőtt.

Ne aggódj a végére már olyan órmótlannak érzed majd magad mert a nagy poci miatt sokmindenben segítségre szorulsz majd, de nagyon csodásak a terhesség napjai, élvezd csak ki, olyan gyorsan elszalad.


Boldog babavárást!!

Kétgyermekes anyuka

2008. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
165/62-vel kezdtem. A 21. héten mikor elmentem tanácsadásra, a védőnő meglepődött hogy hirtelen mekkorát nőtt a hasam. Igaz én sokat híztam, most 25 hetesen vagyok 76kg. Nyugi, még 1 hónap, s már rendesen fog látszódni. Mondjuk te magadon nem látod annyira hogy nőtt volna a hasad, mert ugye minden nap nézünk tükörbe, inkább majd akik ritkábban látnak fogják szóvátenni.
2008. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!