Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miopiaval szulhetek termeszete...

Miopiaval szulhetek termeszetes uton?

Figyelt kérdés
-2/-2,50, azt mondta az optikusom, hogy hatareset, mindenkepp kell tudjon rola az orvosom, o majd eldonti. Ez tenyleg annyira eros lenne, hogy kockazatos volna szulni termeszetes uton? Tenyleg megvakulhatok?
2019. jún. 18. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem -5 mindkét szemem. Önmagában emiatt szülhettem volna természetesen. Az optikus nem ért hozzá.
2019. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szülhetsz. Az optikus meg annyira kompetens ebben, mint egy hidegburkoló.
2019. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyám mikor szült engem, kitalálta, hogy majd szépen végignézi, ahogy kibújok.Az orvos ráüvöltött, hogy azonnal csukja be a szemét, mert az erőlködéstől megvakulhat.

Ennyi a titok, hogy a szemet csukva kell tartani. De amúgy elég kóklernek tűnik ez az optikus...

2019. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennyivel simán szülhetsz, anyámnak is 2 dioptriás a szeme, szült két gyereket, tesóm 4 kg 10-zel született.
2019. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most szültem februárban. Nekem -2/-2,25 császár lett,de nem a szemem miatt, szóval lehet szülni nyugodtan ezekkel az értékekkel.
2019. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!